Współczucie to klucz do wszystkiego to znakomity, praktyczny i niezwiązany z żadnym wyznaniem poradnik, dzięki któremu można tak przetransformować sposób interakcji z otaczającym nas światem, by wzmocnić relacje z innymi ludźmi, wieść wypełnione pokojem życie, a nawet rozpoznać swój życiowy cel.

W przeciwieństwie do innych książek o tematyce duchowej, które często wiążą się z konkretnym, sztywnym programem, ta publikacja dostarcza nam mnóstwo spostrzeżeń możliwych do zaadoptowania do każdego stylu życia, niezależnie od wyznawania czy światopoglądu. Dzięki ćwiczeniom, medytacjom i innym praktykom przestaniesz osądzać siebie i innych, i zaczniesz czynić świat lepszym miejscem.

Dowiedz się, jaką wartość ma praktykowanie hojności, zaufania, pokory, życzliwości i radości. Stwórz osobisty kod etyczny, którym będziesz się kierował w życiu osobistym i społecznym. Wypracuj rozważny styl życia, uwzględniający dobro wszystkich istot, ale nie umniejszający twojego własnego. Zacznij żyć w stanie głębokiego pokoju ze światem. Stań się przykładem współczucia i inspiracją dla innych.

Informacje dodatkowe o Współczucie to klucz do wszystkiego. Jak uzdrowić relacje z innymi, odnaleźć życiowy cel i wieść pełne harmonii życie:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2016-09-23
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Współczucie to klucz do wszystkiego. Jak uzdrowić relacje z innymi, odnaleźć życiowy cel i wieść pełne harmonii życie

Współczucie to klucz do wszystkiego. Jak uzdrowić relacje z innymi, odnaleźć życiowy cel i wieść pełne harmonii życie - opinie o książce

Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków
Alexandra Chauran0
Okładka ksiązki - Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków

Dostrzegasz niespotykany dotychczas ciąg nieszczęść, które przydarzają ci się w krótkim czasie? Utwierdzasz się w przekonaniu, że przechodzisz właśnie...

Tablice spirytystyczne Ouija
Alexandra Chauran0
Okładka ksiązki - Tablice spirytystyczne Ouija

Z tablicami Ouija wiąże się wiele tajemnic, ale ludzie zawsze pragnęli kontaktować się z ich pomocą ze światem duchów. Ta książka stanowi znakomite źródło...