Xanth 8. Okrutne kłamstwo

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2014-07-16
Kategoria: b.d
ISBN: 9788310124999
Liczba stron: 416
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Jak powszechnie wiadomo, każdy magiczny talent ma pewne ograniczenia. Jordan potrafił leczyć się z ciężkich, śmiertelnych ran, a nawet regenerować utracone w walce kończyny. Poćwiartowanie oznaczało dla niego tylko tymczasową śmierć. Jednak zakopanie każdej części ciała w innym zakątku zamkowego ogrodu stanowiło już pewien problem. Czterysta lat temu, kiedy Jordan wyruszał na poszukiwanie przygody, nic nie zapowiadało takiego finału zwykłej awanturniczej wyprawy.

Drugim ważnym ogniwem tej opowieści jest zakutany w łańcuchy widmowy koń Puk. Razem z barbarzyńcą będą przemierzać dzikie zakątki krainy, spotkają rekiny finansjery, smokuchy, gnomy, gobliny oraz elfy. A przede wszystkim elfki. Będą też musieli w zastępstwie rannego bociana dostarczyć nietypową przesyłkę. Aż w końcu Jordan podejmie się misji, która za sprawą tytułowego okrutnego kłamstwa zakończy się bardzo nieprzyjemnie.

Co to za misja i jaki będzie epilog historii pełnej kłamstw i niedopowiedzeń, dowiecie się, czytając ósmy tom serii Xanth.

Kup książkę Xanth 8. Okrutne kłamstwo

Opinie o książce - Xanth 8. Okrutne kłamstwo

Inne książki autora
Błękitny adept
Piers Anthony0
Okładka ksiązki - Błękitny adept

W zielonej, magicznej krainie, zwanej Phaze, Stile jest potężnym, budzącym lęk Błękitnym Adeptem. Pojedynkuje się z jednorożcem, zabija wielkiego, prastarego...

Dolina kopaczy
Piers Anthony0
Okładka ksiązki - Dolina kopaczy

Nagle wikłacz uwikłał się w walkę z kolczastymi pnączami i liśćmi z zatrutym śluzem. Horror po horrorze! Esk biegł przed siebie, prosto w objęcia drzewa...

Reklamy