Z Archiwum X Słoń, którego nie ma

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 1997-01-02
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 83-7157-006-6
Liczba stron: 95
Dodał/a książkę: mamut

Ocena: 5 (2 głosów)

Czuł, jak ciąży mu w dłoni kolba trzymanego w pogotowiu pistoletu. Z każdą sekundą broń wydawała się cięższa. Nigdy nie wahał się, kiedy był zmuszony użyć jej przeciwko przestępcy. ale mierzyć z niej w niewinne stworzenie-to było zupełnie co innego. Sytuacja wydawała się dość klarowna. Zabij albo sam zginiesz. Gdyby wybór był taki prosty, pomyślał zdesperowany Mulder. Sophia ryknęła raz, potem drugi. A potem się na niego rzuciła.

Kup książkę Z Archiwum X Słoń, którego nie ma

Opinie o książce - Z Archiwum X Słoń, którego nie ma

Avatar użytkownika - Mmyszunia
Mmyszunia
Przeczytane:2016-12-23, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Książeczka głównie dla fanów serialu "Z archiwum X" Więc i dla mnie. Nieduża objętość nie ujmuje jej grozy ani napięcia. Jak zwykle Scully i Mulder stają na wysokości zadania rozwiązując zagadki, których nie podjąłby się nikt inny. Tym razem zmierzą się z zaginięciami zwierząt w Zoo. Odnalezione samice okazują się potem nagle ciężarne. Czyżby porwania i eksperymenty kosmitów?
Link do opinii
Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2014-09-23, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, WYZWANIE 2014-52 książki,
Z zoo znikają zwierzęta. Każda z samic po odnalezieniu okazuje się, była w ciąży. Tylko gdzie są młode? Czy to możliwe, że kosmici próbują ocalić gatunki, które w rezultacie naszej ludzkiej działalności są coraz bliższe wyginięcia?
Link do opinii
Inne książki autora
Z Archiwum X Świeże kości
Les Martin0
Okładka ksiązki - Z Archiwum X  Świeże kości

Podeszła do zamkniętych drzwi łazienki i zapukała. - Mulder!- zawołała przekrzykując szum wody. Nagle coś musnęło jej pantofel. Spuściła wzrok. Spod drzwi...

Z Archiwum X Zdążyć do zmroku
Les Martin0
Okładka ksiązki - Z Archiwum X  Zdążyć do zmroku

Wyjął strzelbę z samochodu. wycelował w stronę lasu. Brzęczenie odezwało się znowu. Tym razem gdzie indziej. Obrócił się z bronią w jednej ręce i latarką...

Reklamy