Zagadki obrazkowe. Angielski. 3-5 lat

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2015-09-28
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788377886342
Liczba stron: 108
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Zagadki obrazkowe Angielski to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 104 różnorodne zagadki uczą języka angielskiego przez zabawę, rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową oraz stanowią świetną rozrywkę.

 

Kolorowa książeczka angielsko-polska

 

Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 3-5 lat. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej - odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie.

 

104 ciekawe zagadki o różnym stopniu trudności

 

Uczenie się poprzez rozwiązywanie zagadek to bardzo skuteczna forma nauki dla najmłodszych, ponieważ wbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają znane już słówka i zwroty, lecz także poznają nowe. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze, więc poznawanie języka odbywa się stopniowo. Zabawne ilustracje wspomagają zapamiętywanie, a urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić. Dla ułatwienia każda karta zawiera polecenie do zagadki w języku angielskim (awers) i polskim (rewers).

 

Dzięki wygodnemu formatowi Zagadki obrazkowe Angielski sprawdzą się w każdych okolicznościach - w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni. Twoje dziecko będzie uczyło się angielskiego z przyjemnością!

 

W serii również:

  • Zagadki obrazkowe Łamigłówki 3-5
  • Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 3-5
  • Zagadki obrazkowe Angielski 6-9
  • Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 6-9
  • Zagadki obrazkowe Koncentracja 6-9
  • Zagadki obrazkowe Czytanie, koncentracja, pamięć 6-9
  • Zagadki obrazkowe Ortografia 6-9 

Kup książkę Zagadki obrazkowe. Angielski. 3-5 lat

Opinie o książce - Zagadki obrazkowe. Angielski. 3-5 lat

Inne książki autora
Azja Południowo-Wschodnia. Przewodnik praktyczny Pascal
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Azja Południowo-Wschodnia. Przewodnik praktyczny Pascal

Specjalnie dla ciebie przemierzyliśmy Azję Południowo-Wschodnią, aby przygotować pierwszy polski przewodnik po tych fascynujących krajach. Sprawdziliśmy...

School Science Dictionary
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - School Science Dictionary

Chambers School Science Dictionary is designed for Key Stages 3 and 4 and meets all English and Welsh National Curriculum requirements and Scottish National...

Reklamy