Okładka książki - Zagadkowy Święty. Życie Założyciela Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia NMP

Wydawnictwo: Promic
Data wydania: 2016-06-17
ISBN: 978-83-7502-599-6
Dodał/a książkę: czytam

Dawno, dawno temu, w czasach, w których nie było ani komputerów, ani komórek przez rwące wody Dunajca przeprawiała się młoda kobieta. Kiedy szalejąca burza wywróciła łódkę, tonąca ofiarowała noszone pod sercem dziecko Chrystusowi Panu i Jego Najświętszej Matce. Ocalała i wkrótce urodziła syna, któremu nadano imię Jan.

Tak zaczyna się historia jednego z polskich świętych, założyciela Zgromadzenia Księży Marianów Stanisława Papczyńskiego. Długą drogę musiał przebyć mały Jaś, by stać się świętym Stanisławem, ale zawsze w tej drodze towarzyszyła mu Matka Boża. Ciekawa kreska, interesujące teksty, przybliżające życie świętego i dzieje marianów tworzą komiks przygotowany przede wszystkim z myślą o młodszych czytelnikach. Mamy jednak nadzieję, że z chęcią sięgną po niego wszyscy, niezależnie od wieku.

Kup książkę Zagadkowy Święty. Życie Założyciela Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia NMP

Opinie o książce - Zagadkowy Święty. Życie Założyciela Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia NMP

Mój dom
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Mój dom

Książka za pomocą plastelinowego świata, w zabawny i przystępny sposób zaznajamia młodego czytelnika z otaczającym światem. A dołączone naklejki pozwalają...

Londyn, przewodnik Baedeker
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Londyn, przewodnik Baedeker

Słynne British Museum, blask monarchii, urok starych pubów oraz- last, not least-idealne miejsce na zakupy. Londyn jest jednym z najbardziej interesujących miast świata....

Dobry pies
Rafał Witek