Zagrożeniologia. Uwaga, zły piesek!

Witaj, czytelniku. To ja, autor tej książki i najznakomitszy zagrożeniolog na świecie. Czy wiesz, że ty również możesz zostać zagrożeniologiem? Oczywiście jeśli zechcesz się zmierzyć z tak straszliwymi niebezpieczeństwami jak wulkany, żyrafy, wikingowie, mewy i najgorsze z nich wszystkich: śliniący się, rozszczekany, wszystkoobgryzający PIESEK.

PS Aha, nie zapominaj także o skorpionie ze strony 9, paskudnym stworzeniu, które tylko czeka, aż stracisz czujność, by hycnąć ci na twarz i zacząć strzelać jadem do niewinnych przechodniów!

PPS Ale nie martw się tym za bardzo. Tak dobrze schowałem stronę 9, że ten głupi skorpion nigdy jej nie znajdzie.

,,Ze śmiechu zwichnąłem sobie szczękę".

Eoin Colfer, autor ,,Artemisa Fowla"

David O'Doherty to pseudonim używany przez człowieka o nazwisku David O'Doherty: komika, rowerzystę i pisarza. David chciał najpierw zostać cyklistą, następnie muzykiem jazzowym, ale że nie wykazywał w tych dziedzinach ani odrobiny talentu, zajął się telemarketingiem, a nieco później rozśmieszaniem ludzi. A jeszcze nieco później pisaniem książek dla dzieci. Obecnie też pisze nową książkę dla dzieci. W wolnych chwilach jeździ na rowerze.

Chris Judge jest ilustratorem, malarzem i autorem książek obrazkowych dla dzieci. Za jedną z nich - o pewnej bardzo samotnej Bestii - otrzymał nagrodę Specsavers Irish Children's Book of the Year. Na obszernej liście swoich sukcesów ma także ambitny projekt mozaiki: o wymiarach dziesięć metrów na dwa.

Informacje dodatkowe o Zagrożeniologia. Uwaga, zły piesek!:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2017-05-17
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788310131928
Tytuł oryginału: Danger Is (Still) Everywhere

Kup książkę Zagrożeniologia. Uwaga, zły piesek!

Zagrożeniologia. Uwaga, zły piesek! - opinie o książce

Zagrożeniologia
David ODoherty0
Okładka ksiązki - Zagrożeniologia

Badania amerykańskich uczonych potwierdzają: ,,Zagrożeniologia" to najlepszy poradnik przetrwania w historii ludzkości! Witaj, czytelniku. Czy wiesz,...