Zagubione dziewczęta. Tylko dla dorosłych

Data wydania: 2012-05-01
Kategoria: Komiksy
ISBN: 978-83-61081-90-6
Dodał/a książkę: mama_kazala

JUŻ OD PONAD STU LAT Alicja, Wendy i Dorotka pokazują nam drogę poprzez Krainę Czarów, Nibylandię i Krainę Oz, kiedy jesteśmy jeszcze dziećmi. Teraz jednak, podobnie jak i my, owe trzy zagubione dziewczęta są już dorosłe i gotowe poprowadzić nas ponownie, tym razem przez królestwa naszego seksualnego przebudzenia i spełnienia. W swoich baśniowych historiach dzielą się z nami swoimi najintymniejszymi doświadczeniami w najrozmaitszych formach pożądania – doświadczeniami przeświecającymi przez czarne chmury wojny, zbierające się nad pewnym luksusowym hotelem w Austrii. Czerpiąc z bogatego dziedzictwa sztuki erotycznej „Zagubione dziewczęta" pozwalają na nowo odnaleźć siłę pełnego pasji pisarstwa i sztuki w tej wspaniałej formie, jaką jest w stanie osiągnąć jedynie medium komiksu. Wyśmienite, przemyślane, ludzkie „Zagubione dziewczęta" to dzieło, które zapiera dech w piersiach rozmachem, jakim przeciwstawia się pojęciu sztuki skrępowanej kajdanami konwencji. Oto historia erotyczna najwyższej próby.

Kup książkę Zagubione dziewczęta. Tylko dla dorosłych

Opinie o książce - Zagubione dziewczęta. Tylko dla dorosłych