Załóż czapkę!!! 35 projektów z włóczki dla wszystkich, którzy czują się dziećmi

„Załóż czapkę!!!”… ileż to razy każde dziecko słyszało to zdanie. Ta książka sprawi, że odejdzie ono w zapomnienie. Teraz to dzieci same będą domagać się, by mogły założyć czapkę i z dumą prezentować ją w przedszkolach, szkołach i na podwórkach! A stanie się tak za sprawą 35 fantastycznych włóczkowych projektów przedstawionych w tym zbiorku. Oprócz czapek znajdziemy tu także inne włóczkowe akcesoria i dodatki, takie jak rękawiczki, mitenki i skarpetki. A wszystko w przecudnym, przesłodkim i przesympatycznym zwierzątkowym wzornictwie, które z pewnością spodoba się maluchom i nie tylko im. To propozycja dla wszystkich, którzy w głębi duszy nigdy nie przestali być dziećmi. Sówka, miś, małpka, kotek, delfinek, pszczółka… to tylko niektóre z propozycji, które tu znajdziemy.

Odbiorcy:
– wszyscy kochający robótki ręczne i ci, którzy dopiero chcą rozpocząć z nimi przygodę.
– wszyscy, którym nie brakuje odwagi, fantazji i radości życia.
– rodzice i dziadkowie, którzy chcą podarować swoim dzieciom i wnukom przesympatyczne czapki i inne włóczkowe akcesoria.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– prezentuje 35 włóczkowych projektów (czapek, rękawiczek, mitenek i skarpetek).
– krok po kroku przedstawia poszczególne etapy wykonania projektu, to propozycja dla doświadczonych, jak i początkujących amatorów włóczkowych cudeniek.
– pełna fantazji, ciekawych projektów, opatrzona artystycznymi fotografiami – to prawdziwa gratka dla wszystkich artystów pracujących z włóczką.

Informacje dodatkowe o Załóż czapkę!!! 35 projektów z włóczki dla wszystkich, którzy czują się dziećmi:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2014-11-24
Kategoria: Hobby
ISBN: 978-83-7660-860-0

Kup książkę Załóż czapkę!!! 35 projektów z włóczki dla wszystkich, którzy czują się dziećmi

Załóż czapkę!!! 35 projektów z włóczki dla wszystkich, którzy czują się dziećmi - opinie o książce

My Little Pony The Movie. 1000 naklejek
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - My Little Pony The Movie. 1000 naklejek

Tysiąc bajecznie kolorowych naklejek, mnóstwo fascynujących zagadek i całe godziny wspaniałej zabawy! To wszystko znajdziesz w tej wyjątkowej książce...

Podhale, Tatry, Orawa, Spisz
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Podhale, Tatry, Orawa, Spisz

Mapa turystyczna w skali 1 50 000Szlaki piesze, roweroweZweryfikowana sieć drógSiatka GPS...