Zaopiekuj się mną. Płomyk, stęskniony kotek

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2021-01-13
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788381545716
Liczba stron: 128
Tytuł oryginału: The Loneliest Kitten

Ocena: 0 (0 głosów)

Daria jest zachwycona, że jej nowy, pełen życia pręgowany kotek tak dobrze się zadomowił. Kiedy dziewczynka zostaje wybrana do szkolnej drużyny piłkarskiej, pozostaje jej bardzo niewiele czasu na zabawę z maluchem. Zwierzątko się nudzi, więc wyrusza z domu w ...poszukiwanie przygód. Tym sposobem Płomyk poznaje nową przyjaciółkę, pewną ekscentryczną damę, która jest ogromną miłośniczką kotów. Daria zauważa, że kotek często znika, aż pewnej nocy w ogóle nie wraca do dziewczynki. Co się stało Płomykowi? Może nie chce już być jej kociakiem?

,,Zaopiekuj się mną" to bestsellerowe książki autorstwa Holly Webb, które pokochały dzieci na całym świecie! Znajdziecie w nich wzruszające opowieści o przyjaźni między dziećmi a zwierzętami. To nie tylko przyjemność z czytania, ale również nauka empatii, wrażliwości i odpowiedzialności za zwierzę.

Seria książek ,,Zaopiekuj się mną" to dobry pomysł na pierwsze samodzielne czytanie. Tytuły skierowane są do dzieci w wieku 6-8 lat i charakteryzują się prostym tekst i dużą czcionką. W środku znajdują się czarno-białe ilustracje, które z pewnością uatrakcyjnią lekturę każdemu dziecku.

To seria obowiązkowa dla każdego małego fana czworonogów!

Tagi:

Kup książkę Zaopiekuj się mną. Płomyk, stęskniony kotek

REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Zaopiekuj się mną. Płomyk, stęskniony kotek

Inne książki autora
Powrót do tajemniczego ogrodu
Holly Webb0
Okładka ksiązki - Powrót do tajemniczego ogrodu

Emmie Rose przenosi się do wiekowej posiadłości pod Londynem. Podczas spaceru spotyka małego ptaszka, który prowadzi ją do tajemniczego ogrodu....

Strażnicy zamku Penhallow. Tom 2. Zaginiony skarb
Holly Webb0
Okładka ksiązki - Strażnicy zamku Penhallow. Tom 2. Zaginiony skarb

Po raz kolejny odwiedź zamek Penhallow - miejsce, które kryje wiele tajemnic... Dalsze perypetie Poli, która razem z mamą zamieszkuje w...

Zobacz wszystkie książki tego autora