Zosia z ulicy Kociej. Na zimę

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2013-09-11
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788310124388
Liczba stron: 224
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 6 (2 głosów)

To ja, Zosia. Ja o Was nie zapomniałam. I mam nadzieję, że Wy o mnie też nie. Lubicie zimę? Zimą to dopiero są niespodzianki! Na przykład szron na wszystkich gałązkach, badylach i kociej kuwecie. Taki szron zmienia ogród w baśniową krainę, naprawdę. Poza tym kto powiedział, że w grudniu nie da się wejść na ulubione drzewo i siedzieć tam sobie z zeszytem? Świat widziany z takiej zimowej jabłoni wygląda zupełnie inaczej.

,,Zosia z ulicy Kociej" to przezabawna seria o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. W czwartej części poznamy dziadka Dionizego i kociego arystokratę Diogenesa mieszkającego w beczce, spróbujemy barszczyku z pierniczkami o AMORACIE MYSZOWYM oraz odkryjemy, jak Buka stała się choinką i jakie wigilijne przesłanie dla świata ma Polikarp z akwarium.

Ponuraki, drżyjcie! Zosia nie pozwoli Wam się nudzić!

www. zosiazulicykociej.nk.com.pl

Kup książkę Zosia z ulicy Kociej. Na zimę

Opinie o książce - Zosia z ulicy Kociej. Na zimę

Avatar użytkownika - sylwia91zdw
sylwia91zdw
Przeczytane:2013-10-18, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Bardzo zachęcam do przeczytania. Uśmiałam się czytając tą książkę, gdy się skończyła było mi szkoda, że już nic więcej nie dowiem się o tej zwariowanej rodzince. Książka z dużą dawką humoru, ukazująca jak mogą wyglądać więzi w rodzinie. Mimo tego, że nie zawsze wszystko się udaje, jest jakieś wyjście i jeśli tylko się chce może być wspaniale. Przygody Zosi, jej siostry i reszty towarzystwa będą wspaniale bawić. Szczególnie jeśli będzie się to czytać zimą. Bardzo lekka i przyjemna powieść. Szybciutko się czyta.
Link do opinii
Avatar użytkownika - AMAF12
AMAF12
Przeczytane:2015-04-05, Ocena: 6, Przeczytałam,
Inne książki autora
Świat się roi od Marianów
Agnieszka Tyszka0
Okładka ksiązki - Świat się roi od Marianów

Życie trzynastoletniej Ani Pawlickiej nie należy do najłatwiejszych. Jej mama pisuje kryminały, tata jest roztargnionym uczonym, a dwie młodsze siostry...

Siostry pancerne i pies
Agnieszka Tyszka0
Okładka ksiązki - Siostry pancerne i pies

Cztery siostry mieszkają w starej willi razem z mamą, zakręconą ekolożką, chwilowo nieobecnym tatą i uroczym kundlem Paprochem. Róża – artystyczna...

Reklamy