Uwaga, nowy rozdział: Historyjki, które wkręcają!

Czego pragną kobiety, czyli jak sprostać niewypowiedzianym, lecz najistotniejszym oczekiwaniom Stań się jej obsesją, czyli jak przygotować najlepsze scenariusze fantazji miłosnych i erotycznych Spraw, by zawsze wracała po jeszcze, czyli jak stosować najskuteczniejsze techniki seksualne

Czy zdarza Ci się myśleć o seksie częściej niż raz na dobę? Na pewno tak. A czy Twoje życie seksualne w pełni Cię satysfakcjonuje? Czy wiesz, które z twoich zachowań przyprawiają kobiety o dreszcze? Czy często słyszysz, jak padają z ust kobiet te piękne dla ucha mężczyzny słowa: "Proszę, weź mnie teraz..."? Jeśli tak, jesteś szczęściarzem i możesz organizować warsztaty dla innych. Jeśli nie, pora w końcu stać się erotycznym samcem alfa. I zacząć fascynować, uwodzić, rozbudzać seksualnie upatrzoną kobietę, by poczuć się jak król życia. Dowiedz się, jakie są potrzeby kobiet i dlaczego myślą inaczej niż Ty. Ustaw wyraźnie własne priorytety i nieprzekraczalne granice. Przyciągnij kobietę Twoich marzeń i zapewnij jej (oraz sobie) niezapomniane wrażenia zmysłowe, seksualne i intelektualne. Wykorzystaj moc nieokiełznanej wyobraźni do aranżowania sytuacji rodem z fantazji erotycznych i samą siłą słowa doprowadzaj Twoją ukochaną na szczyt doznań. Poznaj i wykorzystaj techniki wywołujące orgazm w dowolnej chwili. Dzięki tej książce, pełnej praktycznych porad, a nawet szczegółowych opisów ćwiczeń seksualnych, dotrzesz wreszcie do życia, głowy, serca, fantazji i punktu G swojej idealnej kobiety.

Zrozum potrzeby kobiet Bądź mężczyzną Przyciągaj kobiety naturalnie Znajdź właściwą dla siebie kobietę Wydobądź z niej ukryty potencjał Opowiadaj właściwe historie Twórz scenariusze fantazji Podniecaj ją samymi słowami Zapewnij jej totalny orgazm Naucz się seksualnej pewności siebie Odkryj objawienia w seksie

Daj się pochłonąć oceanowi przyjemności...

Informacje dodatkowe o Zostań jej obsesją. Rozkoszne techniki seksualne. Edycja zmieniona i rozszerzona:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2013-04-22
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Zostań jej obsesją. Rozkoszne techniki seksualne. Edycja zmieniona i rozszerzona

Zostań jej obsesją. Rozkoszne techniki seksualne. Edycja zmieniona i rozszerzona - opinie o książce

Avatar użytkownika - ulus7777
ulus7777
Przeczytane:2017-01-30, Ocena: 5, Przeczytałem,
Miłość, związek to nie tylko emocje, pożądanie, spełnienie. To skomplikowana relacja dwojga ludzi, którzy znają swoje słabe i mocne strony, którzy wiedzą jak się wzajemnie zranić, którzy siebie szanują i sobie ufają. To sztuka wypracowywania kompromisów, to patrzenia w tym samym kierunku, ale jednocześnie bezpieczeństwo i stabilizacja. Alayna i Hudson własnie się tego wszystkie uczą. Do tej pory to wszystko było im obce. Poruszają sie po całkiem nowych dla siebie płaszczyznach. Nie do końca są w stanie przewidzieć konsekwencje swoich decyzji. Jednak najważniejsze jest to, że próbują. Próbują miło trudnej przeszłości, mimo swoich wewnętrznych demonów, mimo swoich przekonań, że nie zasługują na miłość. Dwoje dorosłych ludzi, tak mocno zranionych, tak bardzo niepewnych uczuć, tak bardzo pragnących miłości. Mimo wielu komplikacji, mimo nieżyczliwych osób nie poddają się, ramie w ramię idą razem do przodu. Raz lepiej, raz gorzej, ale zawsze razem. Tylko czy nie potkną się o własną przeszłość? Czy obsesja Alayny nie odbije sie echem na ich związku? A może to manipulacja Hudsona przekreśli wszystko to co do tej pory razem zbudowali? A może tak na prawdę w ich związku jest ktoś jeszcze? Komu należy ufać? Trudno było mi napisać recenzje każdej z trzech części skoro przeczytałam je ciurkiem w niecały tydzień. Tak, tak świadczy to tylko o tym, że seria UWIKŁANI wciągnęła mnie w swój kipiący sexem i namiętnością świat. Świat intryg, tajemnic,kłamstw, demonów i koszmarów. Nie mogłam sie oderwać już od pierwszycg stron i nadal domagałam się więcej i więcej i więcej. Cięzko mi strwierdzić, który tom był najlepszy - wszystkie trzy utrzymują się na dobrym poziomie, zapewniając czytelnikowi przyjemność w trakcie podróży z głównymi bohaterami. Tajemnice i niedopowiedzenia towarzyszą nam przez wszystkie trzy części, tworząc specyficzny, wciągający klimat. Mamy świadomość, że w każdej chwili może wydarzyć się coś złego. Bohaterowie nadal są pełni skomplikowanych uczyć, wielobarwnych osobowości. Mimo tego, że są dwójką dorosłych ludzi ich emocjonalność jest na etapie gimnazjum. Na początki kierują się bardziej swoim instynktem, swoją potrzebą, komunikują się za pomocą ciał, nie słów. Nie mają świadomości uczuć i emocji jakimi siebie wzajemnie obdarowali. I chociaż w pewnym momencie Alayna komunikuje otwarcie co dzieje się w jej głowie i sercu to u Hudsona tego nie znajdziemy. Jego uczuć poszukujemy w czynach, gestach. Faceci często niestety tak mają. Fabuła w pewien sposób bardzo mnie ucieszyła. Mam świadomość, że w wielu kwestiach będzie podobna do innych erotyków, że spotkam się z twierdzeniami "to kolejny Grey". Otóż nie moi mili. Nie znajdziemy tutaj perwersyjnych sztuk miłosnych, irracjonalnych uniesień i surrealistycznych sypialni. Znajdziemy tutaj zwyczajną sypialnię, dwoje ludzi i uczucie, które nie do końca jest nazwane. Nie znajdziemy tutaj przemocy w relacji intymnej tylko dlatego, że jeden z kochanków miał taką fanaberię. Tutaj sex, i intymność są dużo bardziej delikatne, subtelne, wyczute. Jasne, są pikantne momenty bo na tym to się opiera, ale jest to wszystko bardzo smaczne i apetyczne. I najważniejsze - jest to jedna z nielicznych książek gdzie, żaden z bohaterów nie ląduje w szpitalu. Czytając zastanawiałam się kiedy to się stanie, kogo autorka uratuje przed śmiercią. Byłam bardzo zdziwiona kiedy po skończeniu ostatniego tomu uświadomiłam sobie, że wszyscy są cali, zdrowi oraz, że tym razem służba medyczna nie musiała ratować ani Alayny ani Hudsona. Chociaż tym razem mieli wolne. Lubię styl pisania Laurelin Paige. Jest prosty, nieskomplikowany, przystępny, apetyczny. Potrafi być elastyczny w zależności od sytuacji i bohaterów, A najbardziej ludzie jej styl kiedy chodzi o cięte kwestie Alayny i jej niesamowite riposty. Bardzo dobrze się przy tym bawiłam. Bardzo podoba mi sie również sposób przedstawienia myśli Alayny, tego co jej zawsze siedzi w głowie. Kiedy może zapoznać się z jej obawami, rozterkami, demonami i fascynacjami. Poznajemy jej świat, jej perspektywę sytuacji i wydarzeń. Niestety okładki mnie juz tak mocno nie fascynują. Czegoś mi w nich brakuje, wydają mi sie w pewien sposób puste, nie do końca pasujące do bohaterów i wydarzeń. Ciężko jest oceniać każdy tom osobno, zwłaszcza wtedy kiedy czyta się je ciurkiem. Zdecydowanie jestem za tym aby cała seria była oceniona, dlatego też zdecydowałam się na taki skompresowany post. UWIKŁANI to kipiąca sexem, namiętnością, obawami i w pewnym sensie brakiem pewności siebie seria o losach dwójki ludzi, którzy spróbowali wzajemnie uleczyć swoje zranione i potargane dusze. Podjęli się eksperymentu emocjonalnego choć każde z nich w inny sposób obawia się uczuć. Wierząc, że mogą wzajemnie się uzdrowić podjęli próbę, podczas której wiele będa musieli poświecić i jednocześnie udowodnić. Próba ta albo scementuje albo na trwałe wszystko zniszczy. jednak aby sie przekonać musicie poznać bliżej losy tych dwojga ludzi.
Maciej Czekaj0
Okładka ksiązki - Komunikacja naprawdę skuteczna. Niezawodny sposób dotarcia do klientów, pracowników i znajomych

Naturalna komunikacja, daleka od sztuczności i nieumiejętnej perswazji Łatwe odnajdowanie się w otoczeniu społecznym Kształtowanie relacji, w których...