Zostań, jeśli kochasz. Wróć, jeśli pamiętasz

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2020-02-12
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 9788310135728
Liczba stron: 384
Tytuł oryginału: If I stay. Where she went

Ocena: 0 (0 głosów)
Inne wydania:

Zbiorowe wydanie bestsellerowych, przetłumaczonych na ponad czterdzieści języków, książek Gayle Forman z dodatkiem - nigdy wcześniej niepublikowanym prequelem.

Zostań, jeśli kochasz

Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, Mia trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina dotychczasowe życie.

Poruszająca książka o dającej wsparcie rodzinie, przyjaźni, samotności i znajdowaniu swego miejsca na ziemi, o umiejętności żegnania się z przeszłością i przyjmowania tego, co nadchodzi, o potędze miłości i wyborach, których każdy z nas musi dokonać.

Wróć, jeśli pamiętasz

Ciąg dalszy losów Mii i Adama. Minęły trzy lata od tragicznego wypadku, który na zawsze zmienił życie Mii. Chociaż dziewczyna straciła rodziców i młodszego brata, postanowiła żyć dalej. Obudziła się ze śpiączki... ale zniknęła z życia Adama. Teraz żyją osobno po dwóch stronach Ameryki - Mia jako wschodząca gwiazda wśród wiolonczelistek, Adam jako rockman, idol nastolatek i obiekt zainteresowania tabloidów. Pewnego dnia los daje im drugą szansę... Czy Mię i Adama czeka wspólna przyszłość?

Gayle Forman to wielokrotnie nagradzana amerykańska autorka oraz dziennikarka, której artykuły ukazywały się w licznych gazetach, między innymi ,,Seventeen", ,,Cosmopolitan", ,,The Nation" i ,,Elle". W 2002 r. wyruszyła z mężem w roczną podróż dookoła świata. Wrażenia z tej wyprawy zawarła w swoim debiucie ,,You Can't Get There From Here: A Year On the Fringes of a Shrinking World". W 2007 r. ukazała się jej powieść dla młodzieży ,,Zawsze stanę przy tobie", a w 2009 bestsellerowa ,,Zostań, jeśli kochasz". Od tamtej pory Gayle wydała pięć kolejnych książek dla młodych czytelników oraz powieść dla dorosłych.

Tagi:

Kup książkę Zostań, jeśli kochasz. Wróć, jeśli pamiętasz

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Zostań, jeśli kochasz. Wróć, jeśli pamiętasz

Inne książki autora
Ten jeden dzień
Gayle Forman0
Okładka ksiązki - Ten jeden dzień

Kolejna książka bestsellerowej autorki „Zostań, jeśli kochasz” i „Wróć, jeśli pamiętasz”. Życie Allyson jest poukładane, zaplanowane...

Zostań, jeśli kochasz. Wróć, jeśli pamiętasz. Zestaw
Gayle Forman0
Okładka ksiązki - Zostań, jeśli kochasz. Wróć, jeśli pamiętasz. Zestaw

Dwie znakomite powieści Gayle Forman o potędze miłości i wyborach, których każdy z nas musi dokonać. ,,Zostań, jeśli kochasz" to światowy bestseller...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Pokaż wszystkie recenzje