Zwi您ek i partnerstwo. Yin-Yang w mi這軼i

Wydawnictwo: GWP
Data wydania: 2012-08-03
ISBN: 978-83-7489-391-6
Doda/a ksi捫k: czytam

Ocena: 0 (0 g這s闚)

Ksi捫ka Nicolasa C. Demetry’ego po鈍i璚ona jest – najog鏊niej m闚i帷 – dynamice zwi您k闚 mi璠zyludzkich. Podstaw prowadzonych tu rozwa瘸 jest przekonanie o istnieniu energii – wszechogarniaj帷ej, przep造waj帷ej przez nasze cia這, wp造waj帷ej na jako嗆 naszych relacji z innymi oraz na wszelkie zmiany zachodz帷e we wszech鈍iecie. Ka盥y z nas, bez wzgl璠u na p貫, nosi w sobie pierwiastki m瘰kie i 瞠雟kie.

Z lektury tej ksi捫ki dowiemy si, z jakimi cechami wi捫 si oba te bieguny, jak przejawiaj si w naszym 篡ciu w postaci zdrowej i niezdrowej energii. Demetry uczy nas, jak przezwyci篹a zranienia z przesz這軼i powodowane przez z陰 energi oraz jak budowa pozytywne elementale, kt鏎e pomog przywr鏂i r闚nowag naszej duszy. Osi庵n患szy za t r闚nowag w sobie, mo瞠my podnosi jako嗆 naszych relacji z partnerem (i innymi lud幟i).

Autor u鈍iadamia nam, w jaki spos鏏 budujemy dysfunkcjonalne zale積o軼i mi璠zy sob, w jakie role si wcielamy, i pokazuje, jak wydosta si z b喚dnego ko豉 wzajemnych uzale積ie. Dzi瘯i przedstawionym tu koncepcjom oraz medytacjom Czytelnik zrozumie, jak odblokowywa przep造w energii w relacjach z drugim cz這wiekiem i jak j ukierunkowa w celu osi庵ni璚ia duchowego zespolenia z partnerem, czego owocem b璠zie zwi您ek oparty na czystej mi這軼i.

Kup ksi捫k Zwi您ek i partnerstwo. Yin-Yang w mi這軼i

Avatar u篡tkownika - justa21
justa21
Yin-yang a mi這嗆 Yin i yang. Anima i animus. „疾雟ki” lub „m瘰ki”. Tak definiujemy nie tylko kobiety i m篹czyzn, ale równie ich cechy. To dwie biegunowo軼i, z których ka盥a ma zarówno cechy zdrowej, jak i niezdrowej energii. Kiedy jeste鄉y w stanie odnale潭 i utrzyma wewn皻rzn równowag pomi璠zy energi m瘰k i 瞠雟k, wyra瘸my cztery zdrowe cechy ka盥ej z nich - strona m瘰ka to autonomia, si豉, niezale積o嗆 lub samowystarczalno嗆 oraz wolno嗆. Strona 瞠雟ka natomiast wyra瘸 przep造w, orientacj spo貫czn, piel璕nacj i wspó販zucie. Ka盥y z nas w trakcie swego 篡cia spotyka si zarówno ze zdrowymi, jak i niezdrowymi energiami, nie zdaj帷 sobie sprawy z tego, jak wielki maj one na nas wp造w. Je郵i zauwa篡貫, 瞠 przyci庵asz problemy, sam je generujesz, nie wierzysz w siebie b康 nie mo瞠sz znale潭 odpowiedniego partnera, to ksi捫ka Zwi您ek i partnerstwo. Yin i Yang o mi這軼i jest odpowiedni lektur i bod嬈em, by rozpocz望 prac nad sob i swoj energi. Autor, Nicolas C. Demetry, jest psychologiem holistycznym, a tak瞠 dyrektorem m.in. Etherikos International School of Energy Healing, a tak瞠 Institute for Spiritual Health, organizacji promuj帷ej pokój poprzez duchowe zdrowie i edukacj. Do tej duchowej edukacji namawia równie czytelników, oddaj帷 do ich dyspozycji ksi捫k która pozwala rozwija si i pog喚bia  zwi您ki ...

Opinie o ksi捫ce - Zwi您ek i partnerstwo. Yin-Yang w mi這軼i