Nowa powieść Marty Guzowskiej!

Autor: slk
News - Nowa powieść Marty Guzowskiej!

Gdy kieruje tobą żądza, jesteś zdolny do najgorszego.

 

Simona to świetna archeolożka, znawczyni starożytnych kultur i ceniona specjalistka w swoim fachu. Pracuje na największych wykopaliskach na całym świecie. Ma też oryginalne hobby, kradzieże dzieł sztuki. W tym też jest świetna i podobnie ceniona. Różnica tylko taka, że kto inny ceni ją za pierwszy fach, a kto inny za ten drugi. No i ci drudzy zazwyczaj lepiej płacą.

 

Pewnego dnia dostaje zlecenie kradzieży legendarnego złotego diademu pochodzącego ze skarbu Priama. Przyjmuje to zlecenie bez wahania. Honorarium jest warte ryzyka. Opracowuje inteligentny plan i wprowadza go w życie. Jak się okazuje nie ona jedna dostała to zlecenie.

 

Czy można okraść złodzieja? Ile można poświęcić, gdy kieruje tobą żądza zysku? Czy warto ufać innym? Na te pytania odpowiada laureatka Wielkiego Kalibru Marta Guzowska w swojej najnowszej powieści. Chciwość poleca Burda Książki. Warto sięgnąć po tę powieść, warto również wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony. Już wkrótce w naszym serwisie przeczytacie fragment Chciwości, a na Wasze pytania odpowie sama laureatka nagrody Wielkiego Kalibru! 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy