Książki wydawnictwa Poltext nagrodzone

Autor: slk
News - Książki wydawnictwa Poltext nagrodzone

Podczas VIII edycji Konkursu na Najlepszą Publikację ekonomiczną towarzyszącej X Targom Wydawnictw Ekonomicznych cztery główne nagrody otrzymały książki wydawnictwa POLTEXT. Wydarzenie prezentujące najnowsze książki z zakresu ekonomii odbyło się w dniach 21-22 listopada w Warszawie na terenie Szkoły Głównej Handlowej.

 

Wydawnictwo POLTEXT zaprezentowało na targach szeroką ofertę nowości – autorami książek są wysoko cenieni autorzy, specjaliści w swoich dziedzinach. Najnowsze publikacje wydawnictwa doceniło jury konkursu, które w aż połowie kategorii przyznało POLTEXTOWI najwyższe miejsca:

 

I miejsce w kategorii Księgowość i Rachunkowość

– „Nadużycia w przedsiębiorstwie” autor: Wiesław Jasiński, wyd. Poltext

 

I miejsce w kategorii Finanse i Bankowość

– „Bankowość. Instytucje, operacje, zarządzanie” autorzy: Małgorzata Iwonicz-Drozdowska, Władysław L. Jaworski, Anna Szelągowska i Zofia Zawadzka, wyd. Poltext

 

II miejsce w kategorii Finanse i Bankowość

– „Dylematy wyceny przedsiębiorstwa” pod red.: Marka Panfila i Andrzeja Szablewskiego, wyd. Poltext.

 

I miejsce w kategorii Zarządzanie i Marketing

– „Ograniczone przywództwo” autorzy: Andrzej K. Koźmiński, wyd. Poltext

 

Nagrodę Grand Prix targów zdobyła publikacja „Ograniczone przywództwo” autorstwa Andrzeja K. Koźmińskiego, wyd. Poltext.

 

- Otrzymanie głównych nagród w połowie kategorii to potwierdzenie słusznych wyborów, których dokonujemy codziennie w wydawnictwie – zarówno pod kątem tematyki publikacji, jak i ich autorów – mówi Grzegorz Kowalski, prezes Wydawnictwa POLTEXT. – Cieszymy się, że wydawane przez nas książki są doceniane przez branżę i co najważniejsze, przez liczne grono czytelników, którzy czerpią z naszych książek tak przydatną i aktualną wiedzę.

 

Informacje o nagrodzonych książkach znaleźć można na stronie wydawnictwa - www.poltext.pl

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy