Spotkanie z Andrzejem Wieteszką

Autor: slk
News - Spotkanie z Andrzejem Wieteszką

Wydawnictwo Nasza Księgarnia zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Wieteszką z okazji premiery książki Dzikie widoki. Poznawaj krajobrazy świata, koloruj, szukaj ukrytych zwierząt

 


 


Fascynująca przygoda wśród fiordów, lasów deszczowych, stepów, a nawet w kosmosie. To wszystko może stać się Twoim udziałem. 

 


 

 

Spotkanie z Andrzejem Wieteszką odbędzie się w środę, 17 sierpnia 2016 o godz. 18:00 w Super Salonie przy ul. Cmielnej 10 w Warszawie. 

 

To będzie niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z pierwszą książką Andrzeja Wieteszki, zdobyć autograf, a także by wspólnie z autorem stworzyć na witrynie Super Salonu kolejne dzikie krajobrazy. 

 

Andrzej Wieteszka to ilustrator, grafik, który specjalizuje się w projektowaniu prasowym i wydawniczym. Współpracuje z wieloma czasopismami polskimi i zagranicznymi - takimi jak „Newsweek”, „Wysokie Obcasy”, „Zwierciadło” czy „Gaga”. Dzikie widoki to jego pierwsza książka. Przedstawia ona krajobrazy z różnych stron świata, ćwiczy spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia, jest kolorowanką i zbiorem łamigłówek w jednym. Na każdej ilustracji autor ukrył zwierzęta w ich naturalnym środowisku - rdzennych mieszkańców Mongolii, Sahary, Kapadocji, Puszczy Białowieskiej, Galapagos, Himalajów... Czy zdołasz odszukać i nazwać każde z tych stworzeń?

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy