Zaczytaj się z księgarnią TaniaKsiazka.pl

Autor: slk
News - Zaczytaj się z księgarnią TaniaKsiazka.pl

Szukasz nowości, pomysłów na prezent, czegoś do poczytania na mroźny wieczór? Zajrzyj na stronę księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, znajdzisz tam mnóstwo pozycji na każdą okazję. 

 

Dodatkowo warto wiedzieć, iż zamawiając w księgarni TaniaKsiazka.pl za 99 zł i więcej za przesyłkę zapłacisz 0 złotych (InPost oraz Poczta Polska).

 

Szczególnie polecamy:

 

rekaRęka. Pożegnanie z Kurtem Wallanderem - Henning Mankell

Rabat -25%

 

Kurta Wallandera nie trzeba nikomu przedstawiać, a fanom policjanta z Ystad nie trzeba przypominać, że cztery lata temu Henning Mankell zamknął serię o Wallanderze książką Niespokojny człowiek.

Handen to napisana parę lat temu dla holenderskiego wydawcy i nigdzie później niepublikowana ostatnia książka, w której kultowy policjant z Ystad musi rozwikłać sprawę morderstwa. Mankell zdecydował się wydać teraz powieść w innych państwach oraz dołączyć do niej obszerny spis osób i miejsc ze świata Wallandera. Autor zwierza się również z pracy nad serią kryminałów i opisuje radości i problemy wynikające z jej popularności.

 


 

flirtFlirtując z życiem - Danuta Stenka, Łukasz Maciejewski

Rabat -20%

 

Piękna, emocjonalna, temperamentna, kobieta sukcesu, gwiazda ekranu. Wykreowany przez media wizerunek Danuty Stenki nawet w połowie nie oddaje prawdy o jej niezwykłej osobowości. Pełne szczerości rozmowy z Łukaszem Maciejewskim odsłaniają jej inne, nieznane oblicze.

 

Aktorka opowiada o swoim dzieciństwie spędzonym w maleńkiej kaszubskiej wsi, o wyboistej ścieżce kariery, która zaprowadziła ją na najważniejsze sceny stolicy, wreszcie o fascynującej pracy w teatrze, na planie filmowym, w telewizji. Anegdoty z życia ludzi kina i teatru przeplatają się z wyznaniami na temat prywatnych spraw.

 


 

wariatkaWariatka tańczy - Maryla Rodowicz, Jarosław Szubrycht

Rabat -20%

 

"Wariatka tańczy" – przyjmijcie od Maryli Rodowicz zaproszenie w szaloną podróż, która wiedzie od powojennych Ziem Odzyskanych, przez zadymione kluby Manhattanu, złocone korytarze Kremla i piaski Iraku, aż do jej domowego zacisza. "Wariatka tańczy", a partnerują jej m.in. Agnieszka Osiecka, Czesław Niemen, Seweryn Krajewski, Daniel Olbrychski, Włodzimierz Wysocki i... Fidel Castro. "Wariatka tańczy", bo takie życie to bal jest nad bale. 

 

 


 

 

Dodatkowe informacje odnośnie cen oraz promocji znajdziesz na stronie księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy