Zapraszamy na II Śląskie Targi Książki!

Autor: slk
News - Zapraszamy na II Śląskie Targi Książki!

Od piątku do niedzieli, w dniach 30 września -2 października 2016 trwać będą II Śląskie Targi Książki. Impreza odbywać się będzie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach - plac Sławika i Antalla 1 w godzinach 10:00-18:00. Wstęp wolny. W tych dniach będziemy na Was czekali na stoisku numer 11. Tradycyjnie znajdziecie na nim nasze zakładki, będziecie także mogli wziąć udział w specjalnych targowych konkursach. Oto, jakie atrakcje przygotowaliśmy: 

  

Konkursy dla zwiedzających - manewry targowe

 

- Warto zwiedzanie targów rozpocząć od stoiska serwisu Granice.pl (11). Następnie trzeba na naszym stoisku odebrać formularz konkursowy, po czym - zwiedzając targi - poszukać odpowiedzi na zawarte w nim pytania. Po zebraniu odpowiedzi trzeba wrócić do stoiska 11. Codziennie czytelnicy, którzy to uczynią, będą mogli liczyć na wygranie nawet kilkunastu nagród książkowych - mówi Sławomir Krempa, redaktor naczelny serwisu Granice.pl.  

 

Zrób sobie zdjęcie i... wygraj książki!

 

Książki można wygrać również w inny sposób. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie przy stoisku serwisu Granice.pl - na tle naszego roll-upa lub naklejek na ladzie. Wyślijcie je nam mailem na adres pr@wwpol.com z kilkoma słowami na temat tego, dlaczego polecacie innym nasz serwis. Zdjęcia te opublikujemy w naszym profilu na Facebooku, a najciekawsze propozycje nagrodzimy.  

 

Autorzy na stoisku serwisu Granice.pl

 

Stoisko serwisu Granice.pl odwiedzą również autorzy i celebryci zaproszeni przez śląskiego pisarza, Dariusza Rekosza. Sam Dariusz Rekosz czekał będzie na swoich czytelników w targowy piątek i niedzielę, natomiast plan pozostałych spotkań przedstawia się następująco:

 

Piątek, 12:00

Piotr Owcarz, autor książek Wichman Kochanek carycy

 

Piątek, 16:00-18:00

podróżnicy, autorzy książek - Arkady Radosław Fiedler, Krzysztof Błażyca i Tadeusz Biedzki

 

Sobota, 15:00-17:00

Bronisław Cieślak, aktor, serialowy porucznik Borewicz (07, zgłoś się) i detektyw Bronislaw Malanowski (Malanowski i partnerzy)

 

Niedziela, 13:00-15:00 

Ewa Wachowicz - dziennikarka i producentka telewizyjna, autorka książek kulinarnych

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Dobry pies
Rafał Witek
Okładka książki - Dobry pies
Na gigancie
Peter May
Okładka książki - Na gigancie
Lata powyżej zera
Anna Cieplak
Okładka książki - Lata powyżej zera
Pokaż wszystkie recenzje