10 lat księgarni TaniaKsiazka.pl!

Data: 2016-04-27 09:03:29 Autor: Sławomir Krempa
News - 10 lat księgarni TaniaKsiazka.pl!

23 kwietnia 2016 roku księgarnia TaniaKsiazka.pl skończyła równo 10 lat! W ciągu dekady z małej, rodzinnej firmy, mieszczącej się w jednym ciasnym pokoiku, przeistoczyliśmy się w prężnie działającą księgarnię, która wysyła zamówienia na cały świat! Z tej okazji organizujemy najlepszą imprezę książkową we wszechświecie. Świętując razem z nami, możecie liczyć na wiele atrakcji i niespodzianek. 

 

Przez te wszystkie lata, podążając za sugestiami naszych Klientów, stawaliśmy się coraz lepsi. Mamy na to niezbite dowody w postaci licznych nagród, które otrzymujemy – w 2015 roku zgarnęliśmy aż sześć. To dzięki Wam, drodzy książkomaniacy, mamy możliwość dalszego rozwoju! Dlatego właśnie dla Was staramy się ulepszać nasze oferty, aby zakupy w internetowej księgarni TaniaKsiazka.pl były jeszcze przyjemniejsze. Poza przygotowywaniem ciekawych promocji oraz usprawnieniami na stronie, od 2013 roku każdy produkt kupiony w naszej księgarni sprawia równa się przekazaniu środków na rzecz Fundacji Pomóż Im, opiekującej się między innymi nieuleczalnie chorymi dziećmi.

W tym urodzinowym czasie przygotujcie się na jeszcze więcej atrakcji i mnóstwo niekończących się promocji! To największa urodzinowa impreza, na której kiedykolwiek byliście. Co więcej, chociaż to TaniaKsiazka.pl świętuje hucznie 10-lecie, prezenty dla Was rozdajemy my! Nie zwlekajcie i przyłączcie się do fantastycznej zabawy.

Kto powiedział, że urodziny muszą trwać tylko dzień? Zabawa z TaniaKsiazka.pl trwać będzie przez prawie 3 tygodnie! Celebrowanie naszej okrągłej rocznicy rozpoczniemy od atrakcji, która potrwa do 28 kwietnia. Naszym tortem urodzinowym jest 20 000 bestsellerów z rabatem do 35%. Nie możecie tego przegapić!

 


 


20 tysiecy bestsellerow


 


Od 23 kwietnia do 12 maja trwać będą także inne okolicznościowe zabawy. Jedną z nich jest obdarowywanie prezentami wszystkich świętujących z nami książkomaniaków. Składając zamówienie na minimum 20 zł, dostaniecie losowo wybraną zakładkę magnetyczną o unikalnym wzorze.

 


 

 

 

Jeśli natomiast poniesie was wir urodzinowych zakupów, zostaniecie obdarowani podwójnie! Przy zamówieniu o wartości minimum 79 zł otrzymacie, oprócz magnetycznej zakładki, prawo do wyboru 1 z 4 TanioKsiążkowych supergadżetów. Do zgarnięcia są dwa odjechane kubki oraz dwie wystrzałowe torby!

 


 


 

To jeszcze nie wszystko! Przyłączcie się również do naszego urodzinowego konkursu, w którym można zgarnąć nagrody o łącznej wartości ponad 3000 zł. Znajdziecie tam między innymi: czytniki e-booków, kody na kolejne zakupy oraz tanioksiążkowe gadżety, które już czekają na zwycięzców.

To nadal nie koniec niespodzianek. W kolejnych tygodniach (28 kwietnia-12 maja) przygotowaliśmy kolejne atrakcje, ale rąbka tajemnicy uchylimy nieco później.

 


  

 

Na sam koniec garść ciekawostek:

- Zrealizowaliśmy ponad 900 000 zamówień.

- Sprzedaliśmy ponad 2,6 miliona produktów.

- Zaufało nam aż 430 000 osób.

- Mamy w ofercie ponad 200 000 produktów.

- Najlepiej sprzedająca się książka w historii księgarni to: Ukryte terapie Jerzego Zięby, którą sprzedaliśmy w liczbie 9 700 sztuk!

- Jesteśmy w 100% polską firmą.

- Otrzymaliśmy miano najlepszego sklepu internetowego w Polsce w kategorii „Kultura” w rankingu Money.pl 2015, pokonując ogólnopolskie sieci księgarni Matras oraz Empik.

- Akcja promująca honorowe krwiodawstwo, którą prowadzimy, zajęła 1. miejsce w kategorii „Akcja promocyjna sklepu” w konkursie Ekomersy 2015.

- Klienci zagłosowali na nasz sklep, dając nam 1. miejsce w plebiscycie e-COMMERCE POLSKA Awards 2014 w kategorii Najlepsza Obsługa Klienta, dzięki czemu pokonaliśmy takich gigantów, jak Empik i Smyk!

- Fundacja „Pomóż Im”, którą wspieramy od 1 czerwca 2013 roku, przyznała właścicielowi TaniaKsiazka.pl, Łukaszowi Kierusowi, tytuł „Mecenasa Dobroczynności”.

- Na cele charytatywne przekazaliśmy już ponad 72 000 zł.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

- ekipa księgarni TaniaKsiazka.pl

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.