25% rabatu dla naszych czytelników!

Autor: slk
News - 25% rabatu dla naszych czytelników!

Nakładem Wydawnictwa Szaron ukazała się właśnie książka Joyce Meyer "Ufaj Bogu dzień po dniu". Patronuje jej redakcja serwisu Granice.pl - wszystko o literaturze. Z tej okazji mamy dla Was specjalną ofertę. Każdy, kto wpisze w zamówieniu kod rabatowy: GRANICEPL, otrzyma 25% rabatu na książkę. Zapraszamy do dokonywania zakupów na stronie internetowej wydawnictwa - http://szaron.pl/ksiazki/5416-Ufaj-Bogu-Dzien-po-dniu-Joyce-Meyer-9788363271220.html 

 

O ksiażce "Ufaj Bogu dzień po dniu":

 

W swoich nowych, dynamicznych rozważaniach Joyce Meyer, międzynarodowa wykładowczyni i autorka bestsellerów New York Timesa oferuje wskazówki będące punktem wyjścia do każdego dnia w roku. Codzienne rozważania są pełne praktycznych rad i wskazówek od Joyce, jak również zmieniających życie obietnic ze Słowa Bożego, które można szybko i z łatwością zastosować.

 

Współczesny świat skłania nas do wiary w okoliczności, sukcesy, talenty i ludzkie opinie. Lecz Bóg powołał nas, aby wznieść się ponad to co jest na świecie i w pełni zaufać Jemu, przyjmując z wiarą to, co obiecał w swoim Słowie.

 

Taki sposób życia nie wydarzy się samoistnie – trzeba dokonywać świadomych wyborów. Ale jak zacząć? Wszyscy potrzebujemy pomocy w dokonywaniu dobrych wyborów, w podejmowaniu walk codziennych, w pokonywaniu lęku i zachowywaniu pozytywnej postawy. Korzystając z tych rozważań czytelnik może nauczyć się przeżywać w ten sposób każdy kolejny dzień, ufając Bogu.

 

Joyce Meyer jest jedną z wiodących na świecie nauczycielek Biblii, autorką programów telewizyjnych i radiowych pod nazwą Enjoying Everyday Life (Ciesząc się codziennym życiem) nadawanych w niemal 450 sieciach telewizyjnych i 400 stacjach radiowych na całym świecie, takich jak m.in. ABC Family Channel, Trinity Broadcast Network, Daystar i World Network. Jak również w polskiej telewizji, Religia.tv

 

Jej bestsellery obejmują następujące tytuły: Bitwa o umysł, Nie poddawaj się nigdy i wiele innych

 

Joyce przeprowadza średnio 15 konferencji rocznie na całym świecie, przemawiając do tysięcy osób.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy