Kolejna edycja konkursu "Wielka Czarna Mapa"

Autor: slk
News - Kolejna edycja konkursu

Wydawnictwo Czarne, Virtualo.pl oraz PocketBook

zapraszają na kolejną edycję wakacyjnego konkursu 

Wielka Czarna Mapa

 

Od 1 czerwca do 1 października czekamy na wakacyjne zdjęcia naszych Czytelników z książkami Wydawnictwa Czarne. Co tydzień w piątek będziemy publikować nadesłane fotografie w albumie na Facebooku oraz na specjalnej multimedialnej mapie na konkursowej stronie http://czarne.com.pl/wielka-czarna-mapa!

 

Podobnie jak w zeszłym roku współorganizatorem konkursu jest Virtualo.pl i to dzięki naszemu partnerowi autorzy najlepszych zdjęć zostaną obdarowani czytnikami, na których znajdą się nasze e-booki.

 

Zwycięzca otrzyma PocketBook Aqua, pierwszy wodoodporny czytnik na polskim rynku. Lekki, odporny na działanie wody, kurzu i pyłu doskonale sprawdzi się w czasie wakacyjnych wypraw. Do czytnika dołączymy pięć dowolnie wybranych e-booków!

 

Dla autorów dwóch kolejnych nagrodzonych zdjęć szykujemy PocketBook Mini. Małe wymiary, wytrzymała bateria i lekkość sprawiają, że jest to idealny towarzysz aktywnego wypoczynku. Zmieści się w nim do pięciu tysięcy książek, a my rozpoczniemy tę kolekcję, dodając od siebie trzy dowolnie wybrane e-booki.

 

Tradycyjnie trzy kolejne miejsca zostaną nagrodzone trzema dowolnie wybranymi książkami z naszego katalogu! 

 

Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie http://czarne.com.pl/wielka-czarna-mapa.

 

informacja nadesłana

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy