Ruszają bezpłatne szkolenia dla osób piszących!

Autor: slk
News - Ruszają bezpłatne szkolenia dla osób piszących!

Trwają zapisy na bezpłatny cykl szkoleń Akademii Autorów. Szkolenia są skierowane do wszystkich osób chcących doskonalić swój warsztat pisarski i publikować swoje treści w Internecie. 

 

Akademia Autorów jest cyklem bezpłatnych szkoleń online. Wszystkie szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznych ćwiczeń. Osoby biorące udział w pierwszych 2 szkoleniach rozwiną swój warsztat dziennikarski i zdobędą wiedzę na temat kreatywnego pisania artykułów. Następnie uczestnicy zapoznają się z podstawami marketingu internetowego i dowiedzą się, jak skutecznie promować swoją twórczość. Ostatnie szkolenie z pierwszego cyklu przeprowadzi profesjonalny fotograf, który zaprezentuje, jak wykonywać dobre zdjęcia w domowych warunkach.

 

Szkolenia prowadzą osoby posiadające wiedzę i wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Organizatorem Akademii Autorów jest portal Zaradni.pl.

 

 

Każdy może wziąć udział

 

Szkolenia powstały z myślą o wszystkich osobach, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat pisania i publikowania własnych treści w Internecie np. blogerach, początkujących dziennikarzach, freelancerach i studentach.

 

 

Jak wziąć udział i zapisać się na szkolenia?

 

Pierwsze 4 szkolenia z cyklu Akademii Autorów odbędą się w terminie 04-08 lutego br. Nabór potrwa do końca stycznia. Szczegółowy harmonogram i plan szkoleń, a także formularz aplikacyjny dostępny jest na stronie Akademii Autorów.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy