Weekend w spa dla czytelników powieści Renaty Kosin

Autor: slk
News - Weekend w spa dla czytelników powieści Renaty Kosin

Wydawnictwo "Nasza Księgarnia" z okazji wydania najnowszej powieści Renaty Kosin Kołysanka dla Rosalie organizuje konkurs, w którym główną nagrodą jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w Zalesie Mazury Active Spa oraz zestaw książek. Zwycięzca konkursu będzie miał również okazję do zwiedzenia Barczewa w towarzystwie Renaty Kosin.

 

By zdobyć nagrodę, należy odpowiedzieć na pytanie: Jak wyobrażasz sobie dalsze losy wybranego przez siebie bohatera Kołysanki dla Rosalie autorstwa Renaty Kosin?

 

Odpowiedzi należy wysyłać pocztą elektroniczną na adres: konkurs@nk.com.pl wraz następującymi danymi: imię i nazwisko uczestnika, adres mailowy oraz telefon kontaktowy w terminie do dnia do 26 czerwca. Wyniki zostaną ogłoszone 15 lipca.

 

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na www.tajemnice.nk.com.pl 

 

Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo „Nasza Księgarnia”, a sponsorem nagrody głównej najbardziej rodzinny obiekt na Mazurach - Zalesie Mazury Active Spa.

 

O książce Kołysanka dla Rosalie:

Do wartemborskiego pałacu, obecnie funkcjonującego jako hotel, przyjeżdżają goście: pisarz zainteresowany historią drugiej wojny światowej, emerytowany architekt o nienagannych manierach, roztargniona, samotna dziewczyna, sympatyczne starsze małżeństwo, wścibska pani Róża z mężem pantoflarzem i tajemniczy wędkarze, którzy znikają na całe dnie. Czy ktoś z nich stoi za uprowadzeniem małej Rosalie oraz jej niani? I jaki związek z tym incydentem ma wygrywana przez zabytkową pozytywkę stara kołysanka? 

 

Tę zagadkę spróbuje rozwikłać Klara, znana czytelnikom z powieści Tajemnice Luizy Bein, jednocześnie usiłując nie zepsuć swojego obfitującego w burzliwe momenty związku z Kubą.

 

Zalesie Mazury Active Spa to niezwykle rodzinny obiekt w sercu Warmii i Mazur. 

Zalesie łączą w sobie zalety obiektu konferencyjnego, wypoczynkowego i regionalnego spa. Dzięki swej lokalizacji nad jeziorem Orzyc, w otoczeniu bujnego sosnowego lasu oraz bogatej infrastrukturze obiektu posiadamy atrakcyjne pakiety pobytowe dla każdego Gościa. Specjalizujemy się w pobytach rodzinnych oraz pobytach spa. Nowością w naszej ofercie są aktywne pobyty odchudzające które są kontynuacją naszej filozofii Acitve Spa.   

Rodziny z dziećmi znajdą u nas szereg atrakcji które gwarantują udany wypoczynek: prywatną plażę, Bajkolandię (plac zabaw pod dachem ponad 200m2), mini przedszkole, trzy place zabaw pod chmurką, mini zoo, całoroczne animacje dla dzieci oraz basen rekreacyjny ze strefą Happy Kids. 

Nasi dorośli Goście mają do dyspozycji Krainę Relaksu Spa czyli strefę wellness z sauną fińską, suną infrared, łaźnią ziołowo parową, caldarium, wannami jacuzzi oraz całoroczną piaszczystą plażę relaksacyjną. Szczególnie zabiegi wykonywane w regionalnym SPA oparte są na naturalnych składnikach które pozwolą każdemu oderwać się od codziennych obowiązków a przy okazji odzyskać pełnię sił witalnych i wewnętrzną harmonię. Każdy zabieg w tym mazurskim SPA to swoisty rytuał, w trakcie którego dostarczymy Twojej duszy i ciału niezapomnianych doznań. 

Dzięki nowej ofercie Zalesia czyli Kids Spa pobyt w nim da wam prawdziwą okazję do zwolnienia i przeżycia pięknych chwil razem, całą rodziną. Zalesiańskie Kids Spa to połączenie filozofii spa ze specjalnym podejściem do najmłodszych gości, w którym ten obiekt się specjalizuje. Obiekt posiada specjalną linię zabiegów dla dzieci i młodzieży już od 5 roku życia. Poza tym na terenie obiektu spotkamy liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi, place zabaw a nawet mini zoo!

Zgodnie z filozofią Active Spa obiekt propaguje aktywny sposób spędzania wolnego czasu i zaprasza na aktywny wypoczynek na Mazurach. Nasi goście mogą skorzystać z bogato wyposażonej Sali fitness, basenu rekreacyjnego, zajęć z instruktorem na sali oraz wycieczek nordic walking z instruktorem. Polecamy nasze oferty aktywnego wypoczynku na Mazurach!  

ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA

11-010 Barczewo, Zalesie 12

Recepcja:

tel/fax 89 514 82 41 | tel. kom. 606 30 63 44 (rezerwacje indywidualne)

e-mail: recepcja@zalesiemazury.pl

 

informacja nadesłana

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy