Zapraszamy na Warszawskie Targi Książki!

Autor: slk
News - Zapraszamy na Warszawskie Targi Książki!

Od czwartku do niedzieli, w dniach 22-25 maja 2014 trwać będą Warszawskie Targi Książki na Stadionie Narodowym. W tych dniach będziemy na Was czekali na stoisku 218/V. Tradycyjnie znajdziecie na nim nasze zakładki, będziecie także mogli wziąć udział w specjalnych targowych konkursach. Oto, jakie atrakcje przygotowaliśmy: 

 

 

Konkursy dla zwiedzających - manewry targowe

 

- Warto zwiedzanie targów rozpocząć od stoiska wortalu Granice.pl (218/V). Następnie trzeba na naszym stoisku odebrać formularz konkursowy, po czym - zwiedzając targi - poszukać odpowiedzi na zawarte w nim pytania. Po zebraniu odpowiedzi trzeba wrócić do stoiska 218/V. Codziennie czytelnicy, którzy to uczynią, będą mogli liczyć na wygranie nawet kilkunastu nagród książkowych. 

 

 

Zrób sobie zdjęcie i... wygraj książki!

 

Książki można wygrać również w inny sposób. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie przy stoisku serwisu Granice.pl - na tle naszego roll-upa lub naklejek na ladzie. Wyślijcie je nam mailem na adres pr@wwpol.com z kilkoma słowami na temat tego, dlaczego polecacie innym nasz serwis. Zdjęcia te opublikujemy w naszym profilu na Facebooku, a najciekawsze propozycje nagrodzimy.  

 

 

Wybieramy najbardziej wyczekiwaną premierę targów

 

Warszawskie Targi Książki oraz Serwis Granice.pl zapraszają wszystkich uczestniczących w Warszawskich Targach Książki do wzięcia udziału w plebiscycie „Warszawska Premiera Targowa”. 

 

„Warszawska Premiera Targowa” to plebiscyt, w którym wyłoniona zostanie książka, która cieszyć się będzie największą popularnością wśród odwiedzających targi, która wzbudzi największe zainteresowanie, na której ukazanie się czekać będzie najwięcej osób. Głosowanie trwa na stronie www.premiera.granice.pl

 

Odwiedzający targi, w dniach 19-25 maja (25 maja 2014 do godziny 11:50) będą mieli możliwość oddania głosu na wybraną przez siebie książkę. Głosy oddawać będzie można za pośrednictwem strony internetowej. 25 maja zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu, a książce, która zdobędzie najwięcej głosów, przyznany zostanie tytuł „Warszawskiej Premiery Targowej”. 

 

Zapraszamy do głosowania na stronie www.premiera.granice.pl Wśród osób głosujących i zachęcających do głosowania innych rozdysponujemy zestawy nagród książkowych. 

 

 

Najlepsze książki historyczne 2013

 

Wręczenie pamiątkowych dyplomów dla wydawców, którzy zwyciężyli w plebiscycie Historia Zebrana 2013 oraz prezentacja nagrodzonych tytułów odbędzie się podczas Warszawskich Targów Książki, w czwartek 22 maja w sali PARYŻ B, w godz. 14.00-14.30. Bardzo serdecznie na nie zapraszamy. Będzie to okazja do spotkania w gronie miłośników książki. 

 

 

Najlepsze książki na wiosnę i najlepsze książki katolickie

 

Podczas Warszawskich Targów Książki uhonorowane zostaną również tytuły nagrodzone w plebiscytach "Najlepsza książka na wiosnę" oraz "Najlepsza książka katolicka" 2014. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sali Rzym w piątek, 23 maja 2014 o godzinie 16:00. 

 

 

15-lecie serwisu

 

Bezpośrednio po wręczeniu dyplomów w plebiscytach, w piątek 23 maja 2014 o godzinie 16:30 w sali Rzym podsumujemy 15 lat serwisu Granice.pl podczas specjalnej konferencji. Będzie to okazja do wspomnień, dyskusji, ale też rozmów w gronie wydawców, autorów i miłośników książki oraz do skosztowania jubileuszowego tortu. 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy