20.07: kabaretowa wojna domowa w Koszalinie

Autor: zorza
News - 20.07: kabaretowa wojna domowa w Koszalinie

W tym roku gwiazdy kabaretu i estrady, satyrycy, spotykają się na Festiwalu w Koszalinie już po raz trzynasty. Widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć Festiwal Kabaretowy "Kabaretowa wojna domowa" w sobotę 28 lipca o 20.00.

 W kabaretonie zobaczymy m.in.: Marcina Dańca, Kabaret Koń Polski, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Rak, Kelvina Aistona, Irka Krosnego, Kabaret Neo-nówka, Kabaret Ciach, Pawła Dłużewskiego, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Jurki, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Smile.

Tym razem twórcy kabaretu całą zabawę chcą oprzeć o najstarszy konflikt świata, czyli "wojnę domową, która od wielu wieków trwa". Autorzy spojrzą okiem satyryka na przebogatą gamę stosunków rodzinnych, przyjacielskich, sąsiedzkich, biurowych, szkolnych. W ten sposób spróbują stworzyć portret zbiorowy naszego społeczeństwa Anno domini 2007. Przekonywać będą, jak bardzo się zmieniliśmy my i otaczający nas świat od czasów słynnego serialu "Wojna domowa". Z wszystkich tych konfliktów, sprzeczek, większych i mniejszych kłótni zamierzają wyłapać cały komizm słowno-sytuacyjny, zabawne paradoksy, anegdotyczne konteksty.

Kabareton poprowadzi Piotr Bałtroczyk. Gwiazda muzyczną będzie zespół Kombii.

Źródło: www.czytelnia.onet.pl

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy