20 II: Dialog Sukcesu o kreatywności

Autor: slk
News - 20 II: Dialog Sukcesu o kreatywności

Najbliższe wydarzenie z cyklu Dialog Sukcesu odbędzie się 20 lutego o godz.: 18:00 i zostanie zorganizowane wspólnie z Klastrem Biznesów Kreatywnych. Celem priorytetowym projektu jest przekazanie idei wartych rozpowszechniania oraz dostarczenie publiczności bodźców do aktywnego działania. Projekt składa się z dwóch etapów - wystąpienia prelegentów, które trwają po 20 minut oraz panelu dyskusyjnego z publicznością.

 

Projekt poruszy temat kreatywności wykorzystywanej w takich obszarach jak biznes, marketing i edukacja.

 

Spotkanie będzie miało miejsce w Sali Laboratorium Biznesów Kreatywnych (Zabrze, ul. Hagera 41).

 

Prelegenci, którzy wezmą udział w panelu: 

 

Janusz Dramski - kreatywność w biznesie

Manager regionalnego centrum rozwoju startupów i biznesu Business Link Katowice, wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, menadżer programu "Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście", przewodniczący Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach, współautor Manifestu Młodych Przedsiębiorców 2014, organizator ogólnopolskiego konkursu Młody Przedsiębiorca Roku 2015, członek komitetu organizacyjnego Europejskich Kongresów Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, przedsiębiorca, trener biznesu, absolwent studiów Executive MBA.

 

Dr Barbara Wołek-Kocur - kreatywność w marketingu (copywriting)

Kulturoznawca, medioznawca, filmoznawca i socjolog. Wykłada również na śląskich uczelniach.

 

Małgorzata Krawczyk - kreatywność w biznesie

Absolwentka międzynarodowych Studiów MBA na SGGW w Warszawie oraz Business ESSEC School w Paryżu. Ukończyła "Coaching Mentoring w biznesie" na Politechnice Łódzkiej. Profesjonalny mentor i coach, ekspert budowania relacji zawodowych, biznesowych, zespołowych, osobistych. W swojej pracy zawodowej zdobyła doświadczenie pracując 10 lat na etacie oraz ponad 15 lat prowadzi własne firmy w branży inżynieryjnej oraz doradztwa biznesowego. Jako trener biznesu i coach, na stałe współpracuje z firmą w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w biznesie i pracy z ludźmi przekazuje wiedzę, która przynosi wymierne korzyści w życiu osobistym i na ścieżce kariery zawodowej .

 

Dr Magda Fres - jak rozwijać w sobie kreatywność?

Cztery kroki do sukcesu Dyplomowana i certyfikowana life coach, creativity coach, doktor nauk humanistycznych, psycholog, trenerka rozwoju osobistego i umiejętności miękkich, pisarka, doula. Absolwentka Szkoły Profesjonalnego Coachingu, Uniwersytetu Śląskiego i Central European University w Budapeszcie. Dyrektor Śląskiego Oddziału Izby Coachingu. Członkini Creativity Coaching Association oraz Stowarzyszenia Doula w Polsce. Koordynatorka Klubu Coacha Katowice. Autorka opowiadań, powieści oraz ponad 30 artykułów publicystycznych i naukowych, również zagranicznych. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w niedyrektywnych metodach pracy z ludźmi w różnych środowiskach przy wyzwaniach związanych z życiem  prywatnym i zawodowym. Dyrektor Katowickiego Centrum Psychologii i Coachingu, gdzie prowadzi sesje  coachingu indywidualnego i grupowego oraz warsztaty rozwojowe.Projekt promuje również działalność NGO, 20 lutego zaprezentujemy wspaniałą fundację - Dom Nadziei z Bytomia. Podczas wydarzenia wypowie się jego przedstawiciel odpowiadając o misji, zadaniach oraz sukcesach fundacji

 

Dialog Sukcesu to: 

4 prelekcje 

panel dyskusyjny

kawa, herbata dla wszystkich

bezpłatne konsultacje

możliwość indywidualnej rozmowy z każdym z prelegentów

koncert akustyczny

 

A wszystko to całkowicie bezpłatnie. 

 

Po prelekcjach odbędzie się koncert akustyczny, będzie też skromny poczęstunek. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/323344487860572/

 

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa
Okładka książki - Pensjonat pod Świerkiem
Frida Kahlo prywatnie
Suzanne Barbezat
Okładka książki - Frida Kahlo prywatnie
Detektyw Bzik
Anna Paszkiewicz
Okładka książki - Detektyw Bzik
Pokaż wszystkie recenzje