20 tysięcy złotych dla... Alchemika

Autor: slk
News - 20 tysięcy złotych dla... Alchemika

Rozejrzyjcie się wokół siebie: czy spotkaliście Alchemika? Nawet, jeśli nie czytaliście powieści Paula Coelho, na pewno znacie kogoś, kto postawił wszystko na jedną kartę, wyszedł z rutynowych, wygodnych kolein, żeby realizować siebie. Nie musi być bohaterem, człowiekiem sukcesu, zdobywcą ani rekordzistą. Wystarczy, żeby miał odwagę, upór i wiarę, by iść swoją drogą. Jak Santiago z przypowieści Paula Coelho.

 

W 20. rocznicę polskiego wydania "Alchemika" Paula Coelho wydawnictwo Drzewo Babel postanowiło ufundować nagrodę w wysokości 20 000 zł dla człowieka, który miał odwagę sięgnąć po swoje marzenia. Dla śmiałka, który wyruszył na poszukiwanie skarbu, który drzemie w nim samym. Ten kto wygra, zdobędzie nagrodę, która pomoże mu w drodze do celu. Ale wygrani będą wszyscy, bo w tym konkursie odkryci zostaną ludzie niezwykli, o których nie słychać na co dzień.

 

 

Jeżeli znasz osobę, która podjęła wyzwanie, zdecydowała się na zmianę, ma w sobie pasję i jest dla Ciebie inspiracją, kandydata do Nagrody Alchemika zglosić możesz na stronie internetowej www.nagrodaalchemika.pl. Tam też znaleźć można więcej informacji. 

 

A może to Ty jesteś Alchemikiem?

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy