Spotkanie z Martą Fox - w sieci i w Warszawie!

Autor: slk
News - Spotkanie z Martą Fox - w sieci i w Warszawie!

Marta Fox wraz z Domem Wydawniczym Mała Kurka i Klubem Księgarza zapraszają na premierę książki Autoportret z Lisiczką. Spotkanie odbędzie się w Warszawie 24 kwietnia (środa) 2013 r. o godzinie 17:30 w Klubie Księgarza (Rynek Starego Miasta 22/24). Wieczór poprowadzi Remigiusz Grzela. Tymczasem autorka do niedzieli, 21 kwietnia 2013, odpowiada na pytania czytelników w serwisie Granice.pl Zapraszamy do zadawania pytań na forum!

 

Autoportret z Lisiczką to labiryntowy dialog między Martą Fox a Martą Lisiczką, którego motywem przewodnim kreacja autorska. Zbliżanie się fikcji i rzeczywistości. Jest jak kolaż, składa się z różnych elementów ujętych w ramy subtelnej kompozycji. Każdy jest niezbędny, każdy na właściwym miejscu.

 

Rozdział o Zofii Chądzyńskiej sąsiaduje z pisaniem o spotkaniach autorskich. Refleksje na temat poglądów Oriany Fallaci z rozmową z wnukiem. Opowiadanie z wierszem. Książka skłania do poszukiwań literackich. Do odkrycia na nowo fam, nadziei i kronopiów, labiryntu Borgesa i radości bycia Czytelnikiem.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy