25 VII: Tarasowe Spotkania Kabaretowe

Autor: slk
News - 25 VII: Tarasowe Spotkania Kabaretowe

Zapraszamy na Tarasowe Spotkania Kabaretowe
25 lipca (sobota), po godzinie 20.30 na Tarasowej Scenie wystąpi Kabaret Dasza von Yock.

Zapraszamy do ogrodu w Łomiankach przy ul.Żywicznej 24. Wstęp jak zwykle wolny. Zasady udziału w spotkaniach pozostają niezmienione: Zamiast biletu proszę zabrać poczucie humoru i jakieś siedzisko. (napompowane zielone baloniki mile widziane - to forma protestu przeciw dulszczyźnie). Publiczność siedzi na przyniesionych przez siebie siedziskach: krzesłach, fotelach, taboretach itp.
Na wszelki wypadek proszę zabezpieczyć się przed deszczem, zimnem i komarami. Na wszystkich, którzy poczują potrzebę podziękowania w formie finansowej za koncert czeka puszka Fundacji A kogo?. Te datki to dar serca, a nie obowiązek.

Przypominamy:

Z powodu zmiany przepisów dotyczących imprez masowych na koncercie może być maksymalnie do 300 osób, (kto pierwszy ten lepszy! Osoby z siedziskami mają pierwszeństwo ;-) ) - przepraszam. Pojazdom kołowym z powodu braku miejsca do parkowania mówimy "nie". Oczywiście bez przesady, ale niech jednym samochodem przyjadą minimum cztery osoby.

W 2008 roku na Tarasowej Scenie wystąpiły następujące kabarety: Kabaret Świerszczychrząszcz, Kabaret Limo, Kabaret Adin i Stado Umtata, Słoiczek po Cukrze, Kabaret Młodych Panów!!! Wszystkim kabaretom, które wystąpiły na scenie oraz widzom, którzy ich oklaskiwali - serdecznie dziękujemy!!!!

 

Zapraszamy na stronę internetową Tarasowych Spotkań Kabaretowych: http://www.tarasowespotkaniakabaretowe.republika.pl/ 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy