28.03: spotkanie z Hanką Lemańską w Łodzi

Autor: zorza
News - 28.03: spotkanie z Hanką Lemańską w Łodzi

Hanka Lemańska w Łodzi!
Rozmowa o książce "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym.Poradnik dla początkujących" odbędzie się 28 marca o godz. 18.00 w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi, ul.Krzemieniecka 2a.Spotkanie poprowadzi Małgorzata Gaduła-Zawratyńska.

O książce: 

Wyjątkowy poradnik Hanki Lemańskiej - obowiązkowa lektura dla każdejkobiety. Wbrew powszechnemu mniemaniu zepsuć życie sobie i innym nie jest tak łatwo, jak z pozoru mogłoby się wydawać. Większość z nas nie raz i niedwa podjęła różnorodne wysiłki zmierzające do tego celu, ale efekty okazywały się zazwyczaj mizerne. Być może zabrakło nam konsekwencji, abyć może nie byłyśmy do końca świadome istnienia skutecznych środków.

"Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym" jest jedynym na świecie poradnikiem gwarantującym stuprocentowy sukces.A zatem do dzieła! Ja również próbowałam zepsuć sobie życie, ale mi nie wyszło. Znamnatomiast wiele kobiet, którym się to prawie udało. Jeśli więc pozbieraćich historie, połączyć w całość sposoby, których się imały, to przepisna sukces w tej dziedzinie mamy zapewniony.

Hanka Lemańska

Jesteś na dobrej drodze, by osiągnąć trwałe uczucie życiowego niespełnienia? Chcesz zostać najpaskudniejszą teściową? Toksyczną matkąi babcią-kapralem? Zepsuć dobrze zapowiadający się związek lub związać się z niewłaściwym mężczyzną? Kiedy zwykłe poradniki nie pomagają, a dobre rady nie skutkują, nadszedł czas, by sięgnąć po książkę Hanki Lemańskiej.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa
Okładka książki - Pensjonat pod Świerkiem
Powstanie film narodowy
Jacek Świdziński
Okładka książki - Powstanie  film narodowy
Frida Kahlo prywatnie
Suzanne Barbezat
Okładka książki - Frida Kahlo prywatnie
Pokaż wszystkie recenzje