5 XII: Mikołajkowa Wymiana Książkowa w Piekarach Śląskich

Autor: slk
News - 5 XII: Mikołajkowa Wymiana Książkowa w Piekarach Śląskich

Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich (na ulicy Kalwaryjskiej 62D) oraz Śląscy Blogerzy Książkowi czekają na Was i Wasze książki podczas Mikołajkowej Wymiany Książkowej, która odbędzie się 5 XII 2015 w godzinach 10:00-13:00 w siedzibie biblioteki. 

 

 

Regulamin:

 

1) Wymianę książkową organizują Śląscy blogerzy książkowi we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Piekarach Śląskich w dniu 05.12.2015 r. (sobota) w godzinach 10:00 – 13:00.

 

2) Organizatorzy akcji w żaden sposób nie zarabiają na tej akcji oraz nie czerpią z niej żadnych innych profitów.

 

3) "Ile przynosisz tyle wynosisz" to główna zasada akcji.

 

4) Książki wymieniamy w trzech kategoriach (ze względu na datę wydania książki): I kategoria to roczniki 2000 – 2007, II kategoria to roczniki 2008 - 2015, III kategoria to książki młodzieżowe wydane w latach 2000-2015.

 

5) Wymieniamy tylko beletrystykę dla dorosłych oraz dla młodzieży. Nie przyjmujemy książek dla dzieci, podręczników, poradników, komiksów itp. Przyniesione książki powinny być w dobrym stanie.

 

6) Wymiana odbywa się "z ręki do ręki" - jeśli zainteresuje nas dana pozycja na stoliku z danej kategorii to wymieniamy ją na własne książki z tej samej kategorii (decyduje rok wydania).

 

7) Wraz z oddaniem książek na wymianę uczestnik traci do nich prawo i nie może domagać się ich zwrotu.

 

8) W sprawach, które pomija powyższy regulamin decyzję podejmują Śląscy Blogerzy Książkowi.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy