Internauci nagrodzeni w letnich plebiscytach serwisu Granice.pl

Autor: slk
News - Internauci nagrodzeni w letnich plebiscytach serwisu Granice.pl

Znamy już czytelników nagrodzonych w letnich plebiscytach serwisu Granice.pl

 

Historia zebrana

 

Za zachęcanie do głosowania w plebiscycie „Historia zebrana" zestaw 6 książek otrzyma osoba posługująca się adresem mailowym olga.niwinska[at]gazeta.pl, 5 - marcin0514[at]wp.pl, 4 - Urszula Janiszyn, 3 - malgorzata.o[at]vp.pl, 2 - Dariusz Wierzański, 1 - dorsz_21[at]wp.pl. 

 

Za głosowanie w konkursie i plebiscycie „Historia zebrana” zestawy nagród otrzymają: Stanisława Banasiak, Karolina Badek oraz Krzysztof Ostaszewski. 

 

Za nadesłanie uzasadnienia dokonanego wyboru nagrody otrzymają: Luiza Migdał, Maria Ciechomska i Mariusz Pilarski.

 

 

Najlepsza książka dla młodych czytelników 

 

Za zachęcanie do głosowania w plebiscycie „Najlepsza książka dla młodych czytelników" zestaw 5 książek otrzyma Luiza Migdał, 4 - osoba posługująca się adresem mailowym dorsz_21[at]wp.pl, 3 - amelka31012006[at]interia.pl, 2 - ivy.ksiazkoholiczka[at]gmail.com, 1 - piipii[at]poczta.onet.pl. 

 

Za głosowanie w konkursie i plebiscycie „Najlepsza książka dla młodych czytelników” zestawy nagród otrzymają: Aniela Muszalska, marmel97[at]wp.pl oraz Beata Olszewska-Rybka. 

 

Za nadesłanie uzasadnienia dokonanego wyboru nagrody otrzymają: Gabrysia Rotter, Ida Wiatr i Iwona Malisiewicz.

 

 

Najlepsza książka na lato

 

Za zachęcanie do głosowania w plebiscycie „Najlepsza książka na lato" zestaw 20 książek otrzyma osoba posługująca się adresem mailowym szpachela[at]o2.pl, 10 - Urszula Janiszyn, 5 - dorsz_21[at]wp.pl, 3 - mengedda[at]wp.pl, a jedną - amelka31012006[at]interia.pl

 

Za głosowanie w konkursie i plebiscycie „Najlepsza książka na lato” zestawy nagród otrzymają: Marta Szczebiot, Katrina Mor, antywiruss@interia.pl, Renata Jujka, Marek Hapka i dianka3333@interia.pl. 

 

Za nadesłanie uzasadnienia dokonanego wyboru nagrody otrzymają: Anna Ginter, Kryspin Fic, Barbara Dunikowska.

 

 

Serdecznie gratulujemy, laureatów prosimy o przesłanie danych adresowych na pr@wwpol.com z informacją o nagrodzie, w temacie podając nazwę konkursu.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy