Droga Krzyżowa w wyjątkowej oprawie

Autor: slk
News - Droga Krzyżowa w wyjątkowej oprawie

Wiele zupełnie różnych dróg musiało się skrzyżować, żeby powstała ta publikacja o Drodze Krzyżowej. Drogi czworga malarzy światowego formatu, aktorów, lektorów i pisarzy, nie znających się lub znających się tylko ze słyszenia, spotkały się w projekcie Dokąd zmierzasz, wyjątkowej produkcji złożonej z obrazu, słowa i dźwięku. Tak wyjątkowej, że wsparło ją swoim autorytetem kilku wysokich rangą duchownych katolickich: kardynał Marian Jaworski, arcybiskup Henryk Hoser, arcybiskup Wacław Depo i biskup Józef Zawitkowski.

 

Dokąd zmierzasz to cykl obrazów, miniatur literackich oraz audiobook. Wszystko to impresje na temat Męki Pańskiej. „Droga Krzyżowa”, misterium, które katolicy w Polsce wkrótce znów będą przeżywać, jeszcze nie miało tak wielowątkowej oprawy.

 

 

Opinie czytelników:

 

Dokąd zmierzasz – to dzieło, nad którym nie można przejść obojętnie. Można je czytać „jednym tchem”. Można i trzeba rozważać i wracać.

 

Autorka ma dar przemawiania językiem miłości, zrozumiałym dla wszystkich.

 

Pochłonęłam Album wzrokiem, duszą, dotykiem.

 

Odnalazłam na końcu, bo wcześniej ( wstyd przyznać) jakoś go w tym tłumie wrażeń nie zauważyłam - Jana Pawła II . Teraz wracając nawet nie muszę szukać, bo już wiem gdzie On jest. Przejdę jeszcze raz po śladach. 

 

Dokąd zmierzasz bierze udział w konkursie i plebiscycie "Najlepsza książka na wiosnę" oraz "Najlepsza książka katolicka". Na publikację można głosować na www.ksiazkanawiosne.pl i www.ksiazkakatolicka.pl

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy