Nowa powieść Jojo Moyes

Autor: slk
News - Nowa powieść Jojo Moyes

Kilka słów może zakończyć romans albo... wskrzesić utraconą miłość.

 

Nakładem Wydawnictwa Świat Książki ukazał się właśnie Ostatni list od kochankaromantyczna i wzruszająca powieść o namiętności, zdradzie i bolesnych doświadczeniach, która jest także hołdem oddanym zapomnianej sztuce pisania listów miłosnych.

 

Ellie, dziennikarka "Nation", trafia w archiwach gazety na tajemnicze i dramatyczne listy miłosne: ślad romansu, jaki na początku lat 60. przeżyła piękna Jennifer, żona biznesmena, z Anthonym, reportażystą. Sama Ellie, związana z żonatym mężczyzną i niepewna swego związku, też porozumiewa się z nim listami. Próbując poznać sekret dawnych kochanków, Ellie coraz lepiej rozumie swoją beznadziejną sytuację. Czy będzie umiała ją rozwiązać?                          

 

Fantastyczna, wzruszająca, działająca na wyobraźnię. Idealna dla miłośników serialu Mad Men.

SOPHIE KINSELLA

 

Ostatni list od kochanka wciągnął mnie bez reszty. Uwielbiam tę książkę. Jest fascynująca i  oszołamiająco romantyczna - po prostu doskonała.  

JENNY COLGAN

 

Przeczytałam jednym tchem. Nie mogłam się oderwać. Jojo Moyes to znakomita pisarka.

INDIA KNIGHT

 

Jojo Moyes jest brytyjską autorką bestsellerów i dziennikarką. Zanim zajęła się wyłącznie pisaniem, przez dziesięć lat pracowała w "The Independent". Mieszka w Essex z mężem i trójką dzieci. Polecamy również lekturę jej powieści Zanim się pojawiłeś, przetłumaczonej na 31 języków i sprzedanej w ilości ponad pól miliona egzemplarzy.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy