Europa na Widelcu... z wrocławskimi księgarniami!

Autor: slk
News - Europa na Widelcu... z wrocławskimi księgarniami!

Wrocławskie Księgarnie wezmą udział w targach książki kulinarnej w trakcie trwania VII Festiwalu Kulinarnego - Europa na Widelcu! Program jest bardzo bogaty, więc zapraszamy wszystkich na Rynek – będzie się działo. Wrocławskie Księgarnie będą dla Państwa w dniach 3-7 czerwca w godzinach 10:00-21:00. Na naszych stoiskach znajdziecie Państwo książki o tematyce kulinarnej.

 

Podczas festiwalu reprezentować nas będzie pięć księgarni:

- Księgarnia Beta,

- Księgarnia Kulturka,

- Księgarnia Nalanda,

- Ksiegarnia TuCzyTam,

- Ksiegarnia Wratislavia.

Gwarantujemy, że na wszytskie wystawione pozycje będzie 20% rabat!

 

Nie zabraknie najnowszych hitów – „Jak zamieszać w swoim życiu, czyli koktajle dla zdrowia i urody”, „Jadłonomia. Kuchnia roślinna”, „I jak tu nie jeść!” czy też „Karolina OdNowa“.

 

Będą też pozycje przeznaczone dla dzieci, które chcą nauczyć się gotowania bądź też chcą się doskonalić: „Wielkie gotowanie na ulicy Czereśniowej“ czy „Gotowi, by gotować.“ 

 

Obecnie w telewizji śledzimy zmagania o tytuł najlepszego kucharza – zawodowca czy też amatora, więc znajdziecie u nas książki laureatów programów kulinarnych Masterchef czy Top Chef. 

 

Przy modzie na gotowanie swoje trzy grosze dorzucają również celebryci – Cichopek, Młynarska czy też Maciąg. Nie może zabraknąć pozycji ksiażkowych zawodowych kucharzy. Jamie Olivier, Nigella Lawson, Anna Stramach czy Magda Gessler – to już standard w ofercie kulinarnej. 

 

Nie zapomnieliśmy o fanach zdrowej żywności – wiele pozycji z tego zakresu znajdzie się w naszej ofercie.

 

Dla tych, którzy chcą utrzymać dietę, znajdą się poradniki na temat zdrowego stylu życia i racjonalnego odżywiania.

 

Amatorzy gotowania mogą dostarczyć odręcznie napisany przepis na jakąkolwiek potrawę, która towarzyszyła danej rodzinie z dziada pradziada. Dostarczone przepisy trafią do „Wrocławskiej Książki Kucharskiej. Wrocław od kuchni”, która zostanie wydana w 2016 roku. Przepisy będzie można zostawiać na naszych stoiskach. 

 

 

A zatem przybywajcie – każdy znajdzie coś dla siebie! Kuchnia polska, lokalna, kuchnie świata - szeroki wybór, mnóstwo tytułów i to wszystko w jednym miejscu.

Nie może Was tam zabraknąć!

 

Zapraszamy serdecznie,

Wrocławskie Księgarnie   

 

informacja nadesłana

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy