Terapeutyczne rozmowy o związkach

Autor: slk
News - Terapeutyczne rozmowy o związkach

15 października br. nakładem wydawnictwa Helion/Sensus.pl ukazała się książka Pawła Droździaka i Renaty Mazurowskiej – Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o związkach

 

Dlaczego w naszym życiu tak istotne są relacje z innymi, dlaczego tak ważna jest bliskość i co, gdy jej nie ma albo jest zbyt wiele?

 

Jak stworzyć dobrą i trwałą relację? Jak uniknąć wciąż powtarzanych błędów? Jak zmieniać - albo wręcz zrywać - niszczącą relację i nie narazić się przy tym na niepotrzebne huśtawki emocjonalne? Kiedy potrzebna jest terapia? Na te wszystkie pytania odpowiada Paweł Droździak, doświadczony psycholog i psychoterapeuta w rozmowie z Renatą Mazurowską, dziennikarką specjalizującą się w tematyce psychologicznej. Jeśli chcesz przyjrzeć się swoim własnym relacjom  i spróbować je ulepszyć - przeczytaj tę książkę. 

Tworzenie pozytywnych związków międzyludzkich to jedno z największych wyzwań, jakie stawia przed nami codzienność. Subtelna sieć wzajemnych zobowiązań, emocji, naturalnych sympatii lub antypatii wpływa na nasze funkcjonowanie, odbija się na nastroju i w dużym stopniu decyduje o jakości życia. Jednak najważniejsze z naszych relacji dotyczą zaledwie kilku osób: partnerów życiowych, rodziców, dzieci. To one potrafią nas uszczęśliwić bądź unieszczęśliwić - i vice versa. Aby świadomie zbudować z nimi trwałe związki, satysfakcjonujące obie strony, czasem trzeba spojrzeć z dystansu i spróbować zdiagnozować przyczyny pojawiających się problemów. 

 

Każdą relację można ulepszyć.

Przeczytaj, zrozum, przemyśl - i stwórz dobry związek.

 

Książkę Pawła Droździaka i Renaty Mazurowskiej Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o związkach objęły patronatem  medialnym : magazyn „SENS” oraz portal www.psychologia.net.pl.

 

Zapraszamy do księgarni Sensus.pl, a także na stronę autorów poświęconą książce

 

6 listopada 2012 r. w warszawskim Trafficu przy ulicy Brackiej 25 odbędzie się spotkanie z autorami książki, które poprowadzi dziennikarz radiowej Trójki – Dariusz Bugalski. Zapraszamy na inspirujące rozmowy z autorami połączone z możliwością zakupu książki.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy