11 VII: Śląska Wymiana Książkowa w Katowicach

Autor: slk
News - 11 VII: Śląska Wymiana Książkowa w Katowicach

To już dziesiąta edycja Śląskiej Wymiany Książkowej! Tym razem zapraszamy serdecznie do Katowic! Miejska Biblioteka Publiczna organizuje wydarzenie „KOP w Ogrodzie” - FILIA NR 14 - ul. Piastów 20 - a Śląscy Blogerzy Książkowi będą tam ze swoimi/Waszymi książkami. Zapraszamy 11 lipca 2015 w godzinach 12:00-15:00. 

 

Regulamin:

1) Wymianę książkową organizują Śląscy blogerzy książkowi we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Katowicach w dniu 11.07.2015 r. (sobota) w godzinach 12:00 – 15:00.

 

2) Organizatorzy akcji w żaden sposób nie zarabiają na tej akcji oraz nie czerpią z niej żadnych innych profitów.

 

3) "Ile przynosisz tyle wynosisz" to główna zasada akcji.

 

4) Książki wymieniamy w dwóch kategoriach (ze względu na datę wydania książki): I kategoria to roczniki 2000 – 2007, II kategoria to roczniki 2008 - 2015.

 

5) Wymieniamy tylko beletrystykę dla dorosłych oraz dla młodzieży. Nie przyjmujemy książek dla dzieci, podręczników, poradników, komiksów itp. Przyniesione książki powinny być w dobrym stanie.

 

6) Wymiana odbywa się "z ręki do ręki" - jeśli zainteresuje nas dana pozycja na stoliku z danej kategorii to wymieniamy ją na własne książki z tej samej kategorii (decyduje rok wydania).

 

7) Wraz z oddaniem książek na wymianę uczestnik traci do nich prawo i nie może domagać się ich zwrotu.

 

8) Wszystkie inne wątpliwości rozwieją blogerzy dyżurujący na stoisku.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy