12.06: spotkanie z Joanną Olech w Krakowie

Autor: zorza
News - 12.06: spotkanie z Joanną Olech w Krakowie

Joanna Olech, autorka książek dla dzieci, spotka się z młodymi czytelnikami 12 czerwca o godz. 17 w salonie EMPiKu w Krakowie (Megastore, Rynek Główny 5/ ul. Sienna 2). Impreza związana jest z promocją jej najnowszej książki, zatytułowanej "Pompon w rodzinie Fisiów". Autorka opowie najmłodszym o tym jak powstawała niebanalna historia pewnego smoka.

"Pompon w rodzinie Fisiów" to bardzo niebanalna historia pewnego smoka. Pompon, czyli właśnie ten smok, pojawił się w rodzinie państwa Fisiów przez odpływ umywalki i już u nich pozostał. Szybko rósł i rozwijał się intelektualnie, by stać się wygadanym, bezczelnym smokiem o bardzo twórczych, czasem niebezpiecznych pomysłach, które wcielał w życie. Miał dwoje oddanych opiekunów – dzieci państwa Fisiów – Malwinę i Gniewosza, którzy pewnego dnia zabrali go nawet na zieloną szkołę.

Książka przeznaczona dla dzieci w wieku 6 - 10 lat, napisana z wielkim poczuciem humoru, jest też zbiorem świetnych obserwacji życia rodzinnego i satyrą na dzisiejszą rzeczywistość. Joanna Olech jest także autorką ilustracji.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy