Wkrótce nowa powieść Alexandra McCall Smitha!

Autor: kwojcik
News - Wkrótce nowa powieść Alexandra McCall Smitha!

Legendarna seria 44 Scotland Street bije rekordy sprzedaży na całym świecie.


28 marca ukaże się po polsku kolejny, piąty już tom tej serii zatytułowany "Nieznośna lekkość maślanych bułeczek".Bertie, niezwykle utalentowany sześciolatek, wciąż zmaga się z Irene, swą kontrolującą wszystko matką. Czasami udaje mu się od niej uwolnić, więc wstępuje do drużyny młodszych skautów. Matthew wykazuje się niespodziewanie silnym charakterem w roli nowo poślubionego małżonka, podczas gdy Domenica, kobieta oddana karierze intelektualnej, wciąż cierpi na samotność.


Narcystyczny Bruce przewartościowuje swoje dotychczasowe życie. Malarz portrecista, Angus Lordie, znów ma problemy ze swym psem Cyrilem, gdyż ten złotozęby gwiazdor wpada w sidła psiej namiętności...
Książki McCall Smitha są jak gorące kakao w mroźny wieczór, jak ciepła bielizna na zimę. Powinny być zapisywane przez lekarzy jako lek na zimową chandrę.

"The Times"Alexander McCall Smith jest autorem ponad sześćdziesięciu książek o rozmaitej tematyce. Był przez wiele lat profesorem prawa medycznego na Uniwersytecie w Edynburgu, zasiadał w radach wielu brytyjskich i międzynarodowych organizacji zajmujących się kwestiami etyki w medycynie i naukach przyrodniczych.Po sukcesie odniesionym w 1999 roku przez serię powieści The No 1 Ladies' Detective Agency poświęcił się wyłącznie pracy pisarskiej. Jego książki przetłumaczono na 36 języków. Mieszka w Edynburgu z żoną Elizabeth, lekarką.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy