Czytelnicy nagrodzeni w jesiennych plebiscytach

Autor: slk
News - Czytelnicy nagrodzeni w jesiennych plebiscytach

Wybieramy "Najlepszą książkę na zimę" i "Najlepszą książkę na Gwiazdkę". Na stronach internetowych www.ksiazkanazime.pl oraz www.ksiazkanagwiazdke.pl możecie już oddać swoje głosy. Wśród wszystkich, którzy to uczynią, wśród tych, którzy nadeślą nam uzasadnienie dokonanego wyboru i którzy zachęcać będą znajomych do głosowania, rozdysponujemy obszerne zestawy nagród książkowych. 

 

Najwyższy już czas, by przedstawić również czytelników, którzy zostali nagrodzeni w zakończonych niedawno jesiennych plebiscytach serwisu Granice.pl.

 

Najlepsza książka na jesień

 

W plebiscycie "Najlepsza książka na jesień" nagrody za nadesłanie uzasadnienia dokonanego wyboru otrzymają Marta Szczebiot, Anna Potuczko oraz Alicja Karasek. Za głosowanie - Małgorzata Miłaszewska, Krystyna Patyk, Barbara Macieja i Krystyna Brzyszcz. Natomiast zestawy nagród za zachęcanie innych do głosowania trafią do posiadaczy adresów mailowych justa3108[at]wp.pl, dorsz_21[at]wp.pl, pawel.glowiak[at]impulsoficyna.com.pl, basia maciszka[at]wp pl i do użytkowniczki wwwiolka. 

 

Najlepsza książka psychologiczna i poradnik

 

Nagrody za nadesłanie uzasadnienia dokonanego wyboru w konkursie "Najlepsza książka psychologiczna i poradnik" otrzymają: Barbara Maciszka, Karolina Pudelska, Iwona Malisiewicz. Nagrody za głosowanie - osoby posługujące się adresami mailowymi mp35@poczta.fm, nardelini@wp.pl, franek.kos@onet.pl, akacja1999@gmail.com i kgiszczak@go2.pl, natomiast za zachęcanie do głosowania nagrodzimy osoby posługujące się adresami mailowymi dorsz_21@wp.pl, pawel_glowiak@impulsoficyna.com.pl, kamil.wojcik@impulsoficyna.com.pl oraz użytkowniczki wwwiolka i uleczkaa38

 

Jak otrzymać nagrody? 

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o przesłanie danych adresowych na pr@wwpol.com Prosimy o dopisek, za co otrzymało się nagrodę i w jakim plebiscycie - dzięki temu będzie nam łatwiej przygotować książki do wysyłki. 

 

fot. sxc.hu

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy