Wybierz Najlepszą Książkę z Pedagogiki 2010-2011!

Autor: slk
News - Wybierz Najlepszą Książkę z Pedagogiki 2010-2011!


Początek nowego roku kalendarzowego to okres podsumowań i refleksji nad rokiem ubiegłym. To jednocześnie czas na wyciąganie wniosków, planów i postanowień. Nie wyłamując się z tego stereotypu, chcielibyśmy na  chwile pochylić się nad książkami, które w ubiegłym roku spotkały się z najcieplejszym odbiorem czytelników i sprawdzić która z nich wywołała najwięcej emocji.

Zapraszamy do udziału w krótkiej i szybkiej ankiecie.  Prosimy o wybranie jednego tytułu z dziesięciu propozycji naszych ubiegłorocznych hitów.  Zwycięzca tegorocznej edycji plebiscytu otrzyma od wydawnictwa statuetkę i dyplom Najlepszej Książki z Pedagogiki 2010-2011.

Prosimy oceńcie, która z impulsowych książek zrobiła na Was największe wrażenie w ubiegłym roku? Która z nich w najdoskonalszy sposób wyszła naprzeciw potrzebom współczesnego czytelnika, osoby  zainteresowanej tematyką edukacji, wychowania i rozwoju człowieka?

31 stycznia br. zamykamy głosowanie a następnie ogłosimy wyniki i nagrodzimy zwycięzcę.

Z góry dziękujemy za udział w sondzie!


impuls

(po kliknięciu w obrazek zostaniesz przeniesony do strony z ankietą. Bezpośredni link to ankiety znajduje się tutaj >>>)

 

Oficyna Wydawnicza Impuls to literatura potrzebna i wartościowa; to obfite źródło świeżej dyskusji pedagogicznej i z dziedzin pokrewnych.  Publikowana literatura dotyczy zagadnień aktualnych dla współczesnego społeczeństwa, wymagających opracowania i analizy.

Te książki to impuls do zmiany na lepsze!

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy