Nowa książka Catherynne M. Valente!

Autor: slk
News - Nowa książka Catherynne M. Valente!

9 marca 2016 nakładem Wydawnictwa M ukaże się książka Catherynne M. Valente O pewnej dziewczynce oraz o tym, jakie harce wyczyniała pod Krainą Czarówkontynuacja świetnej powieści dla młodych czytelnikow O pewnej dziewczynce i jej podróży do Krainy Czarów na okręcie własnoręcznie wykonanymPatronuje jej serwis Granice.pl i już dziś możecie przeczytać dwa pierwsze rozdziały książki.

 

Minęło już trochę czasu od kiedy Zielony Wiatr porwał na gepardzicy Bryzie September do Krainy Czarów. Teraz dziewczynka znów mieszka z mamą w domku w stanie Omaha. I tęskni. Tęskni za światem, z którego wróciła bez swojego cienia. Do czasu jednak. Kiedy znów trafia do Krainy Czarów okazuje się, że nie dzieje się tam dobrze i to właśnie za sprawą jej… cienia. Czas to zmienić. 

 

Catherynne M. Valente stworzyła jedno z najbardziej niezwykłych dzieł fantasy, dla dorosłych i dzieci, opublikowanych w tym wieku - pisze „Time”. - Autorka bawi się konwencją baśni i mitu, czerpie inspiracje z innych dzieł, ale tworzy własną, oryginalną opowieść, pełną przygód, zaskakujących wydarzeń, przewrotnego poczucia humoru i zabaw językiem.

 

 

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy