Wkrótce kontynuacja "Wielkiego Nieobecnego"

Autor: slk
News - Wkrótce kontynuacja

Miłość Kem Frydrych jest kontynuacją pierwszej części - Wielki Nieobecny - opisującej historię chłopaka, na drodze którego los stawia dwie osobliwe dziewczyny, rozpoczynając w ten sposób jego niesamowitą wędrówkę w świecie, którego do tej pory nie uznawał. Bohater otwiera się na miłość, która wywraca do góry nogami jego dotychczasowe życie. Do Karla zaczyna docierać, że można spoglądać na świat nie tylko fizycznymi oczami. Aby być z dziewczyną, musi zaakceptować fakt, że ludzie i spotykające go sytuacje nie są do końca takimi, jakimi się z pozoru wydają i nic w życiu nie jest przypadkowe. Ale czy gdy wszystko zrozumie, będzie gotowy zostać ojcem wyjątkowego dziecka? Aby się o tym przekonać, warto sięgnąć po Miłość Kem Frydrych. Książkę można kupić w przedsprzedaży w księgarni motyleksiazkowe.pl 

 


 

- Kiedy w mediach i prasie pojawiało się coraz więcej seksu, ja postanowiłam opisać miłość dwojga ludzi, którzy kochają się na poziomie swoich DUSZ. Było dla mnie sporym zaskoczeniem, że pisząc, byłam w stanie niemal zobaczyć te stany. Kiedy kładłam się spać, tuż przed zaśnięciem albo w środku nocy stawały mi przed oczami całe sceny - sceny bardzo piękne i wyraziste. Problemem pozostało znalezienie w naszym języku słów, które zdołałyby je opisać - mówi Kem Frydrych.

Przeczytajcie również nasz wywiad z autorką Wielkiego Nieobecnego! 


 

 

- Autorka poradziła sobie z zestawieniem codzienności i duchowości, która miejscami wkracza na poziom zjawisk niemal nadprzyrodzonych - pisze w recenzji Wielkiego Nieobecnego Magdalena Galiczek-Krempa - Duchowość ukazana została jako jedna z ważniejszych sfer życia każdego człowieka. Tak jak o zdrowie, tak o duchowość trzeba dbać i w miarę możliwości należy ją rozwijać.

 

slider

 

Wkrótce ukażą się także kolejne części cyklu Kem Frydrych - Pełnia oraz Kuszenie. 

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa
Okładka książki - Pensjonat pod Świerkiem
Frida Kahlo prywatnie
Suzanne Barbezat
Okładka książki - Frida Kahlo prywatnie
Detektyw Bzik
Anna Paszkiewicz
Okładka książki - Detektyw Bzik
Pokaż wszystkie recenzje