Dziś premiera biografii braci Kliczko!

Autor: slk
News - Dziś premiera biografii braci Kliczko!

Nakładem Wydawnictwa Feeria pod patronatem serwisu Granice.pl - wszystko o literaturze ukazuje się właśnie książka Leo G. Lindera Bracia Kliczko. Biografia.

 

To pierwsza publikowana w Polsce biografia Witalija i Władimira Kliczków. Pochodzący z Ukrainy bracia, będący w centrum zainteresowania całego świata, stanowią swego rodzaju fenomen zarówno w sporcie, jak i w życiu społecznym. Nieczęsto profesjonalny bokser ma jednocześnie atrybuty intelektualne i charyzmę, pozwalające na aktywne zaangażowanie w życie publiczne i polityczne na najwyższym szczeblu. 

 

Duża część książki – jak i życia bohaterów – jest poświęcona boksowi, w którym obaj odnieśli olbrzymie sukcesy. Godne uwagi są także rozdziały poświęcone ich działalności społeczno- politycznej. Ma to wyjątkowe znaczenie właśnie teraz, gdy Witalij Kliczko zaznacza wyraźnie swoją obecność na mapie dramatycznych wydarzeń na Ukrainie. Warto się o tym przekonać. Warto przeczytać opublikowany na łamach naszego serwisu obszerny fragment książki, poświęcony działalności politycznej braci. Warto sięgnąć po naszą recenzję książki Wydawnictwa Feeria. Warto - wreszcie - przeczytać biografię autorstwa Leo G. Lindera. Zapraszamy do lektury!

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy