Angielski humor w polskich domach?! Czemu nie!

Autor: kwojcik
News - Angielski humor w polskich domach?!  Czemu nie!

 

Angielski humor w polskich domach?! Czemu nie!!!

Właśnie ukazał się zabawny zbiór zabaw z przymrużeniem oka... Pomysł na rodzinną zabawę. Propozycja niebanalnego prezentu na rodzinną uroczystość! – imieniny mamy, rocznica ślubu dziadków, urodziny młodszego rodzeństwa...

Jak udowodnić tacie, ze jest niewidzialny?

Jak wykąpać psa w przestrzeni kosmicznej?

Jak napisać niewidzialną wiadomość?

Jak przetrwać erupcję wulkanu?

Jak zmienić mamę w egipską mumię?

Jak wmówić rodzince, że potrafisz posługiwać się telepatią?

Książka ta zapewni długie godziny fantastycznej zabawy dla całej rodzinki. To zbiór różnorodnych gier, sztuczek do zaprezentowania, zagadek do rozwiązania i porad ratujących życie. Propozycja jest szeroka: od wskazówek jak ewakuować się spod wybuchającego wulkanu po propozycje podania idealnego śniadania do łóżka. Wasza rodzinka nigdy więcej nie będzie się nudziła!

A tak zupełnie poważnie...

No cóż... Zabaw, gier i innych dość ekscentrycznych propozycji zawartych w tej książce nie należy traktować całkiem serio. Ich podstawowym celem jest wywołanie gromkiego śmiechu Twojej rodzinki podczas rozmaitych spotkań, wieczorków, czy po prostu zwykłych popołudni spędzanych w domowym zaciszu.

Chodzi o to, żeby było 3xR – Rodzinnie, Razem i Radośnie... A jeśli, hmm... niektóre pomysły wydadzą się Wam zbyt osobliwe, wybaczcie! Poczucie humoru czasami lubi ponosić... Chcieliśmy Was rozbawić, a przede wszystkim zachęcić całe rodziny do wspólnej zabawy. Jesteśmy przekonani, że takie chwile są potrzebne każdej rodzinie, a ta książka pomaga w przygotowaniu niejednego sympatycznego spotkania.

Życzymy Wam 3xR każdego dnia!

Dobrej zabawy życzy Redakcja

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy