Buchmann najlepszy dla młodych czytelników!

Autor: slk
News - Buchmann najlepszy dla młodych czytelników!

alicjaZakończył się już plebiscyt na "Najlepsze książki dla młodych czytelników"! Spieszymy poinformować, że wielkie uznanie Internautów zdobyły w nim aż dwa tytuły wydawnictwa Buchmann!

 

W kategorii książek dla młodzieży nagrodę internautów zdobyło nowe wydawnie "Alicji w Krainie Czarów" Lewisa Carrolla. To niezapomniana, klasyczna powieść na pograniczu snu i jawy. Historia magicznej podróży małej dziewczynki do fantastycznej krainy, w której wszystko może się zdarzyć.  

 

Powieść Lewisa Carrolla to doskonała lektura dla czytelnika w każdym wieku. Ponadto książka opatrzona jest niepowtarzalnymi ilustracjami autorstwa Roberta Ingpena, które w sposób wyjątkowy i wrażliwy wprowadzają czytelnika w świat przygody i fantazji.

 

KLIKNIJ, by kupić tę książkę!

 

planetaPublikacja wydawnictwa Buchmann zwyciężyła też w kategorii "Książeczki edukacyjne". "Nasza planeta. Podróż dookoła i do wnętrza Ziemi" opublikowana została w serii "Odkrywca 3D". To książka, która zawiera 5 niesamowitych, rozkładanych obrazków 3D z przezroczystymi warstwami! 

 

Publikacja ta nie tylko uczy, ale i bawi. Kolejne trójwymiarowe ilustracje zabierają każdego młodego czytelnika w niesamowitą podróż po naszej planecie. Dzięki niej dziecko pozna najdawniejszą historię Ziemi, odkryje, że powierzchnia jest w ciągłym ruchu, dowie się, jak woda kształtuje krajobraz, jak zróżnicowana może być pogoda i że zamarznięte wody Arktyki tętnią życiem. „Nasza Planeta” to fascynujący przewodnik, który poruszy wyobraźnię niejednego młodego odkrywcy.

 

KLIKNIJ, by kupić tę książkę!

 

origamiTo jednak nie jedyne publikacje wydawnictwa Buchmann, które wzięły udział w naszym plebiscycie. Uwadze czytelników warto polecić również "Księgę origami" - kolorowy przewodnik, który krok po kroku odsłania techniki artystycznego składania papieru - origami. Istnieją dwie tradycyjne sztuki: pierwotna - historyczna, wywodząca się z najdawniejszych czasów, gdy wraz z wynalezieniem papieru zaczęto składać pierwsze figurki, oraz współczesna, tworzona tu i teraz, gdy od niechcenia bierzemy od ręki papier, by stworzyć z niego coś zupełnie nowego.

 

"Księga origami" zapewne ucieszy wszystkich amatorów papierowych fantazji, którzy chcą poznać origami od podstaw. Począwszy od najprostszych zadań, poradnik stopniowo prowadzi do bardziej skomplikowanych form, każdą czynność przejrzyście ilustrując zdjęciamii objaśniając czytelnymi komentarzami.

 

KLIKNIJ, by kupić tę książkę!

 

drapiezneNa koniec - kolejna książka z serii "Odkrywca 3D" czyli "Drapieżniki". Publikacja ta przedstawia przed młodymi czytelnikami najbardziej drapieżne zwierzęta świata. Przeglądając kolejne karty publikacji dziecko odkrywa fascynujące ciekawostki opisane na wysuwanych karteczkach, podnoszonych klapkach czy też ukrytych mini książeczkach. Dzięki tej książce czytelnik pozna sposoby polowań, przebiegłość, a także siłę i spryt drapieżników.

 

KLIKNIJ, by kupić tę książkę!

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy