Casting! Zostań twarzą z okładki Ali Makoty!

Autor: kwojcik
News - Casting! Zostań twarzą z okładki Ali Makoty!

Małgorzata Budzyńska - pisarka i autorka książek dla młodzieży. Napisała młodzieżowy bestseller o młodej warszawiance, Ali Makocie, który od pierwszego tomu bije rekordy popularności.

Chciałabyś spróbować swoich sił przed obiektywem? Jeżeli masz od 12 do 19 lat, weź udział w castingu wydawnictwa Znak, wyślij swoje zdjęcie i wygraj! Masz szansę znaleźć się na okładce kolejnej książki Małgorzaty Budzyńskiej z serii Ala Makota, która ukaże się w 2011 roku.

Jaka jest główna bohaterka Ala? To zwyczajna nastolatka z głową pełną szalonych pomysłów. Poszukujemy dziewczyny, która najlepiej odda charakter bohaterki i zostanie twarzą z okładki kolejnej książki o Ali Makocie.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Wystarczy, że dołączysz do grupy  na stronie www.fotka.pl/alamakota i w terminie 2.08.2011 - 19.08.2011 dodasz swoje zdjęcia do albumu konkursowego. Warunkiem koniecznym jest również polubienie profilu społecznościowego Ali Makoty na Facebooku.


JAK TO ZROBIĆ?

Dodaj swoje zdjęcie do albumu, na stronie www.fotka.pl/alamakota.
Wyślij wypełniony formularz konkursowy na adres casting@makota.pl, w temacie maila wpisując ”casting”, a w treści imię i nazwisko oraz login na fotka.pl.

UWAGA: W przypadku osób niepełnoletnich prosimy o przesłanie pocztą tradycyjną formularza zgody podpisanego przez prawnego opiekuna.


CO MOŻNA WYGRAĆ?

Zwyciężczyni konkursu zaproszona zostanie na profesjonalną sesję zdjęciową do Krakowa, podczas której zostaną wykonane zdjęcia służące do stworzenia okładki do kolejnej książki z serii o Ali Makocie.


KTO DECYDUJE O WYNIKACH?

Wyboru najlepszego zdjęcia dokonają przedstawiciele Wydawnictwa Znak Emotikon oraz sama autorka, Małgorzata Budzyńska!

 

Szczegóły na www.makota.pl

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Lata powyżej zera
Anna Cieplak
Okładka książki - Lata powyżej zera
Pokaż wszystkie recenzje