Daj się porwać wampirom - arystokratom!

Autor: slk
News - Daj się porwać wampirom - arystokratom!

Daj się porwać wampirom - arystokratom! Właśnie ukazała się powieść "Księżniczka wampirów", debiut literacki Alyxandry Harvey,  który otwiera sekretne Kroniki rodu Drake'ów.

 

Solange Drake jest pierwszą dziewczyną, która przyszła na świat w rodzinie wampirów. Od zawsze wiedziała, że jej przeznaczeniem jest zostać królową wszystkich wampirzych plemion. A to oznacza, że ze wszystkich stron grozi jej niebezpieczeństwo – od wampirów-zalotników pragnących pojąć ją za żonę, po łowców nagród, których zamiarem jest zgładzić Solange i całą jej rodzinę. Kiedy zostaje uprowadzona, jej starszy brat Nicholas i najlepsza przyjaciółka Lucy wyruszają jej na ratunek. Ale czy Lucy oprze się kuszącym spojrzeniom Nicholasa? I jaki los spotka Solange, jeśli odda swoje serce łowcy wampirów, który udzieli jej pomocy w obliczu śmiertelnego zagrożenia czyhającego na nią na królewskim dworze?

 

Daj się porwać przez sekretny świat wampirów, epickich bitew, mrocznego uwodzenia, nieumarłych dramatów i przewrotnego humoru.

 

To romans, w który wgryziesz się z prawdziwą przyjemnością!

 

– Nie idziesz na górę? – spytałam Nicholasa.

Podszedł bliżej.

– Za chwilę. Chcę tylko coś sprawdzić.

Dotknął mnie delikatnie, przesunął dłonią po policzku i ramieniu, aż do przegubu dłoni. Jego spojrzenie było jak gwałtowny, jesienny deszcz – tajemnicze i piękne. Hipnotyzujące.

Przestań – wyszeptałam.

– Trzymaj się z dala od Kierana – poprosił łagodnie. – Jest niebezpieczny.

– A ty nie?

– Sprawdźmy. – Przysunął się bliżej.

– Co ty wyprawiasz?

– Nie mam pojęcia – przyznał. Jego usta znajdowały się teraz tuż przy moich.

– Myślałam, że jesteś na mnie zły.

Bardzo chciałam pochylić się w jego kierunku, tylko odrobinkę.

– Jestem.

– I wypróbowujesz na mnie swój wampirzy urok.

– To na ciebie nie działa.

– Nie zapominaj o tym – odparłam głosem delikatnym niczym bita śmietana, który zupełnie nie pasował do mojego pełnego wyższości uśmiechu.

Nie zamknęliśmy oczu, nawet kiedy nasze usta się spotkały. Dałam się porwać chwili, skoczyłam w nią głową naprzód. Nigdy wcześniej się tak nie czułam. Mogłabym się od tego uzależnić.

Pomyśleć, co by było, gdybyśmy naprawdę się lubili.

 

Więcej informacji o autorce i o książce na stronach:

www.alyxandraharvey.com

www.thedrakechronicles.com

 

Już wkrótce kolejna część Kronik Rodu Drake'ów: Pojedynki wampirów

 

Alyxandra Harvey mieszka z mężem i trzema psami w starym kamiennym domu w stylu wiktoriańskim, w prowincji Ontario w Kanadzie. Toleruje pod swym dachem obecność duchów, pod warunkiem że zachowują się kulturalnie. Uwielbia suknie średniowieczne, czasami myśli, że powinna się urodzić w innym stuleciu. Nie wyrzekłaby się jednak nigdy bieżącej wody, praw kobiet i latte.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy