Dom Wydawniczy REBIS zaprasza do Biblioteki na Bemowie na kolejne "popołudnie z psychologią"

Autor: kwojcik
News - Dom Wydawniczy REBIS zaprasza do Biblioteki na Bemowie na kolejne

W ramach kolejnego „Popołudnia z psychologią” w Bibliotece Publicznej na Bemowie odbędzie się spotkanie pod hasłem "Miłość po bolesnej stracie lub rozstaniu". Pretekstem do tematu będzie wydana przez REBIS książka Johna Graya Mars i Wenus zaczynają od nowa.


Zapraszamy w czwartek 22 września o 18.00 do Biblioteki, ul.Powstańców Śląskich 17.O trudnej miłości  opisanej w nowej książce Johna Graya Mars i Wenus zaczynają od nowa Magda Kuydowicz porozmawia z Justyną Święcicką - psychologiem rodzinnym.

 
Czy można na nowo odnaleźć miłość po rozpadzie związku, śmierci ukochanej osoby lub bolesnym rozwodzie?

 

Koniec miłości to czasami koniec świata. Wstrząs, zdruzgotanie, samotność, gorycz to uczucia, które towarzyszą tej dramatycznej sytuacji życiowej. W tym napisanym z ogromnym wyczuciem poradniku John Gray stwierdza jednoznacznie, że można ją przetrwać, i pokazuje, co zrobić, by uleczyć złamane serce i znaleźć nową miłość.

Choć kobiety i mężczyźni cierpią po utracie miłości podobnie, to jednak różnie sobie radzą z pokonywaniem bólu. Dzięki temu poradnikowi  znajdą w sobie siły, by przebaczyć, przetrwać traumę rozstania, znaleźć na nowo chęć do życia i otworzyć się raz jeszcze na miłosne uczucie.

 
John Gray jest ekspertem w dziedzinie związków międzyludzkich, autorem kilkunastu światowych bestsellerów, które przetłumaczono na 45 języków i wydano w nakładzie przekraczającym 50 milionów egzemplarzy. Przez trzydzieści lat był terapeutą małżeńskim i rodzinnym. Ogromną popularność przyniósł mu tytuł Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus – w ciągu ostatnich kilkunastu lat najlepiej sprzedająca się na świecie książka o stosunkach damsko-męskich.

 

Źródło: informacja nadesłana

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy