Dzień dobry TV

Autor: slk
News - Dzień dobry TV

Najnowszy film Paramount Pictures "Dzień dobry TV" w kinach już 25 lutego. W rolach głównych: Rachel McAdams, Diane Keaton i Harrison Ford. A tymczasem tydzień wcześniej, 18 lutego, nakładem wydawnictwa Amber ukaże się książka pod tym samym tytułem. 

 

Z ostatniej chwili: młoda ambitna producentka lokalnego programu telewizyjnego zwolniona. Jej kariera blednie… tak jak jej beznadziejne życie uczuciowe.
Becky Fuller rozpaczliwie potrzebuje pracy. Przyjmuje więc posadę w podupadającym porannym programie nowojorskiej stacji telewizyjnej. Ale fatalna oglądalność to zaledwie wierzchołek góry lodowej…
Becky postanawia postawić program na nogi i zatrudnia legendarnego, ale i kapryśnego prezentera Mike’a Pomeroya, który od pierwszej chwili nie znosi drugiej prezenterki programu - Colleen Peck, byłej miss piękności równie kapryśnej jak on sam. Jedynym pocieszeniem Becky jest znajomość z przystojnym współproducentem. Ale problemy zawodowe nie służą rozkwitowi ich związku. Oglądalność spada z dnia na dzień, Mike i Colleen coraz częściej kłócą się przed kamerami, a Becky musi znaleźć sposób, żeby ocalić przyszłość programu, swoją pracę, reputację i miłość.
Polecamy gorąco - książce patronuje wortal literacki Granice.pl

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy